Μάρκα
ABYstyleABYstyle 29
BanprestoBanpresto 144
ComansiComansi 1
Dark HorseDark Horse 4
Diamond SelectDiamond Select 3
First 4 FiguresFirst 4 Figures 2
FunkoFunko 1
FuryuFuryu 28
Good Smile CompanyGood Smile Company 25
Iron Studios & MinicoIron Studios & Minico 17
JazwaresJazwares 4
KotobukiyaKotobukiya 5
Max FactoryMax Factory 4
Mcfarlane ToysMcfarlane Toys 18
MegaHouseMegaHouse 1
Noble collectionNoble collection 2
SegaSega 49
Square EnixSquare Enix 4
TaitoTaito 5
Tamashi NationsTamashi Nations 9
Weta workshopWeta workshop 9
Θέμα
- Arcane 1
- Berserk 3
- Diablo 2
- Digimon 2
- Evangelion 19
- Friday the 13th 1
- God of War 1
- Hatsune Miku 8
- Hellsing 1
- Last of Us 2
- Masters Of The Universe 2
- Mortal Kombat 1
- Nier Automata 9
- One Punch Man 2
- Persona 2
- Pokemon 4
- Re:Zero 1
- Solo Leveling 1
- Sonic 1
- Spawn 1
- Spy x Family 1
- Street Fighter 2
- Sword Art Online 2
- Thundercats 1
- Tokyo Ghoul 1
- Tokyo Revengers 1
- Tomb Raider 1
- UFC 1
- Witcher 1
- World of Warcraft 1
Είδος
Το προϊόν “Dragon Ball Super: Blood of Saiyans – Gogeta Statue 19cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Hyokofig – Kamado Nezuko Statue 16cm
Κωδικός προϊόντος
29892
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 1,248 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 22 × 17,5 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Bleach: Grandista – Kurosaki Ichigo Statue 32cm
Κωδικός προϊόντος
29881
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 1,189 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 27 × 16,5 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Attack on Titan: Grandista – Eren Yeager Statue Figure 28cm
Κωδικός προϊόντος
29875
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 0,802 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 27 × 16 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Attack on Titan: Grandista – Levi Statue Figure 27cm
Κωδικός προϊόντος
29876
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 0,741 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 27 × 16 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
One Piece: Figure Life – Eustass Kid Statue 16cm
Κωδικός προϊόντος
29911
σε απόθεμα
43,00 €| Βάρος | 0,413 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 20 × 21 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Naruto Combination Battle – Gaara Statue 12cm
Κωδικός προϊόντος
29887
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 0,526 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 20 × 21 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Dragon Ball Super: Blood of Saiyans – Vegito Statue 20cm
Κωδικός προϊόντος
29906
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 0,460 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Dragon Ball Super: Blood of Saiyans – Gogeta Statue 19cm
Κωδικός προϊόντος
29905
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 0,464 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can´t Sing Luminasta PVC Statue Unshuttered Sekai Hatsune Miku 20cm
Κωδικός προϊόντος
SEGA45132
σε απόθεμα
29,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 21 × 15 cm |
| Μάρκα | Sega |
| Θέμα | Hatsune Miku |
Deadpool & Wolverine Mini Co. PVC Figure Wolverine Unmasked 14cm
Κωδικός προϊόντος
IS95703
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,295 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 22 × 12,5 cm |
| Μάρκα | Iron Studios & Minico |
Hatsune Miku BiCute Bunnies PVC Statue Hatsune Miku 31cm
Κωδικός προϊόντος
FRYU50530
σε απόθεμα
29,00 €| Βάρος | 0,600 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 29 × 18,5 cm |
| Μάρκα | Furyu |
| Θέμα | Hatsune Miku |
Chainsaw Man PVC Statue Makima
Κωδικός προϊόντος
TAITO58020
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,253 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 24 × 12 cm |
| Μάρκα | Taito |
Chainsaw Man PVC Statue Power
Κωδικός προϊόντος
TAITO57860
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,291 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13,5 × 24 × 12 cm |
| Μάρκα | Taito |
Diablo 4 Action Blood Bishop 30cm
Κωδικός προϊόντος
MCF16732
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 1,106 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 32,5 × 18,5 cm |
| Μάρκα | Mcfarlane Toys |
| Θέμα | Diablo |
Marvel Collection PVC Statue 1/10 Daredevil (Daredevil #600) 17cm
Κωδικός προϊόντος
MCF14802
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,449 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 24,5 × 16,5 cm |
| Μάρκα | Mcfarlane Toys |
Marvel Collection PVC Statue 1/10 Venom (The Amazing Spider-Man #316) 16cm
Κωδικός προϊόντος
MCF14768
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,594 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21,5 × 24,5 × 16,5 cm |
| Μάρκα | Mcfarlane Toys |
Lord of the Rings Movie Maniacs Action Figure Gandalf 18cm
Κωδικός προϊόντος
MCF14007
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,574 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21,5 × 24,5 × 15,5 cm |
| Μάρκα | Mcfarlane Toys |
Harry Potter and the Goblet of Fire Movie Maniacs Action Figure Harry Potter 15 cm
Κωδικός προϊόντος
MCF14002
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,479 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21,5 × 24,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Mcfarlane Toys |
Mortal Kombat Action Figure Commando Spawn – Dark Ages Skin 30cm
Κωδικός προϊόντος
MCF11052-4
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 1,526 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 32,5 × 13 cm |
| Μάρκα | Mcfarlane Toys |
| Θέμα | Spawn |
Jujutsu Kaisen Yumemirize PVC Statue Satoru Gojo Hidden Inventory/Premature Death 12cm
Κωδικός προϊόντος
SEGA45270
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,431 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 20 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Sega |
My Hero Academia Amazing Heroes Vol.17 – Eijiro Kirishima statue 12cm
Κωδικός προϊόντος
18733
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,388 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 20 × 11 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Battle Record Collection One Piece – Borsalino Statue 19cm
Κωδικός προϊόντος
29645
σε απόθεμα
44,00 €| Βάρος | 0,458 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 22,5 × 12,5 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Memorable Saga Special Naruto Shippuden – Itachi Uchiha Statue 13cm
Κωδικός προϊόντος
29614
σε απόθεμα
38,00 €| Βάρος | 0,340 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 20 × 11 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Hunter x Hunter Memorable Saga Special – Hisoka statue 9cm
Κωδικός προϊόντος
29612
σε απόθεμα
39,00 €| Βάρος | 0,310 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 20 × 11 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
One Piece Battle Record Collection – Sabo Statue 12cm
Κωδικός προϊόντος
29651
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,477 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 22 × 12,5 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Overlord PVC Statue Desktop Cute Figure Albedo Chinese Dress Ver. Renewal 13cm
Κωδικός προϊόντος
TAPR451948800
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,386 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 26 × 16 cm |
| Μάρκα | Taito |
Solo Leveling Trio-Try-iT PVC Statue Sung Jinwoo 21cm
Κωδικός προϊόντος
FRYU50470
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,423 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 25 × 13 cm |
| Μάρκα | Furyu |
| Θέμα | Solo Leveling |
Overlord BiCute Dark PVC Statue Albedo 26cm
Κωδικός προϊόντος
FRYU50461
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,643 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 32 × 16,5 cm |
| Μάρκα | Furyu |
Berserk Figuarts ZERO Metallic Touch PVC Statue Guts Berserker Armor 35cm
Κωδικός προϊόντος
BAN67654
σε απόθεμα
200,00 €| Βάρος | 2,132 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 32 × 27 cm |
| Μάρκα | Tamashi Nations |
| Θέμα | Berserk |
Diablo IV Pop Up Parade PVC Statue Lilith Special Edition 21cm
Κωδικός προϊόντος
GSC20467
σε απόθεμα
109,00 €| Βάρος | 0,900 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 32 × 20,5 cm |
| Μάρκα | Good Smile Company |
| Θέμα | Diablo |
Overlord One-Seventh Carat PVC Statue 1/7 Albedo Bunny Ver. 19cm
Κωδικός προϊόντος
SEGA04404
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,573 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 27,5 × 15,5 cm |
Overlord Noodle Stopper PVC Statue Albedo Swimsuit Dark Purple Color Ver. 16cm
Κωδικός προϊόντος
FRYU50178
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,247 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Furyu |
One Piece Ichibansho Legendary Hero – Kuzan statue 27cm
Κωδικός προϊόντος
66994
σε απόθεμα
75,00 €| Βάρος | 0,700 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 35 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Naruto Shippuden – Naruto Uzumaki statue 17cm
Κωδικός προϊόντος
29397
σε απόθεμα
39,00 €| Βάρος | 0,512 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 20 × 11 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Overlord Relax time Roll Bandage Ver. – Albedo statue 20cm
Κωδικός προϊόντος
29600
σε απόθεμα
39,00 €| Βάρος | 0,512 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 25 × 15 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
One Piece Battle Record Collection – Shanks statue 17cm
Κωδικός προϊόντος
89564
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Banpresto |












