Αρχική » Αγαλματίδια » Anime » Bleach
Προβάλλονται όλα - 6 αποτελέσματαSorted by latest
Το προϊόν “Bleach Thousand Year Blood War – Ichigo Kurosaki Stirring Souls Vol.1 Ichibansho statue 25cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Bleach: Grandista – Kurosaki Ichigo Statue 32cm
Κωδικός προϊόντος
29881
σε απόθεμα
36,00 €| Βάρος | 1,189 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 27 × 16,5 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Bleach Pop Up Parade PVC Statue Toshiro Hitsugaya 16cm
Κωδικός προϊόντος
GSC20201
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,534 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 16 × 28 cm |
| Μάρκα | Good Smile Company |
Bleach Thousand Year Blood War – Ichigo Kurosaki Stirring Souls Vol.1 Ichibansho statue 25cm
Κωδικός προϊόντος
67064
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 1,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 14 × 32 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Bleach Solid and Souls Renji Abarai statue 14cm
Κωδικός προϊόντος
88134
σε απόθεμα
38,00 €| Βάρος | 0,309 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 14 × 11 × 20 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Bleach Solid and Souls Toshiro Hitsugaya statue 14cm
Κωδικός προϊόντος
19344
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,279 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 14 × 11 cm |
| Μάρκα | Banpresto |
Bleach sfc – ichigo kurosaki statue 18cm
Κωδικός προϊόντος
ABYFIG031
SOLD OUT
45,00 €| Βάρος | 1,034 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 26 × 26,5 cm |
| Μάρκα | ABYstyle |















