Αρχική » Ανταλλακτικά » ESC » Αυτοκινήτων
Προβάλλονται όλα - 16 αποτελέσματαSorted by latest
Μάρκα
Νεότερα Προϊόντα
- Το μέγεθος ή βάρος ξεπερνά το όριο Box Now.
Το προϊόν “Robitronic Razer ten G2 Brushless esc 60A 2-3s” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Hobbywing QuicRun 1060 Brushed ESC T-Plug 60A for 1/10
Κωδικός προϊόντος
HW30120203
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,169 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15,5 × 11 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushed |
Hobbywing QuicRun WP8BL150 G2 Brushless ESC 150A 3-6s 1/8
Κωδικός προϊόντος
HW30109003
σε απόθεμα
99,00 €| Βάρος | 0,349 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15,5 × 11 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Hobbywing Combo WP8BL150 G2 4274SL 2000kV G2 Sensorless
Κωδικός προϊόντος
HW38030401
σε απόθεμα
150,00 €| Βάρος | 1,110 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 15,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Hobbywing QuicRun 10BL120G2 120A Sensored ESC 2-3s
Κωδικός προϊόντος
30125002
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,218 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 9,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Mamba XLX2 8S 33.6V ESC 20A Peak BEC 1/5
Κωδικός προϊόντος
010-0167-00
σε απόθεμα
345,00 €| Βάρος | 0,566 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα | Castle |
| Είδος | Brushless |
Hobbywing Ezrun MAX5 HV Plus G2 ESC 330 Amp 6-12s LiPo, BEC 6A
Κωδικός προϊόντος
HW30104300
σε απόθεμα
265,00 €| Βάρος | 0,746 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 13 × 8 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Robitronic Razer ten G2 Brushless esc 60A 2-3s
Κωδικός προϊόντος
R01225
σε απόθεμα
49,00 €| Βάρος | 0,205 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 10,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Robitronic |
| Είδος | Brushless |
Hobbywing Ezrun MAX6 V3 160A
Κωδικός προϊόντος
3010500
σε απόθεμα
139,00 €| Βάρος | 0,442 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 13 × 8 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Hobbywing XERUN 120A Brushless ESC V2.1 Black Edition
Κωδικός προϊόντος
81020171
σε απόθεμα
99,00 €| Βάρος | 0,236 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 11 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Hobbywing QuicRun WP1080-G2 Crawler Brushed Regler 80A, BEC 4A
Κωδικός προϊόντος
HW30120202
SOLD OUT
55,00 €| Βάρος | 0,167 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 9 × 7 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
Hobbywing QuicRun 10BL120G2 120A Sensored ESC 2-3s
Κωδικός προϊόντος
HW30125002
SOLD OUT
59,00 €| Βάρος | 0,218 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 9 × 7 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Hobbywing QuicRun 1060 Brushed ESC Tamiya Plug 60A for 1:10
Κωδικός προϊόντος
HW30120201
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,157 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 11 × 8 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushed |
QuicRun 10BL120 Sensored ESC 2S Car 1/10
Κωδικός προϊόντος
HW30125000
SOLD OUT
55,00 €| Βάρος | 0,240 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15,5 × 11 × 8 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
EzRun MAX5 HV G2 250A 6-12S Sensored WP ESC 1/5
Κωδικός προϊόντος
HW30104200
SOLD OUT
245,00 €| Βάρος | 0,732 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 13 × 8 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |
Robitronic Razer ten Brushless Speed control 60A 2-3s
Κωδικός προϊόντος
R01222
SOLD OUT
49,00 €| Βάρος | 0,209 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 10 × 7,5 cm |
| Είδος | Brushless |
| Μάρκα | Robitronic |
EzRun MAX5 V3 200A 3-8S Sensorless WP ESC 1/5
Κωδικός προϊόντος
HW30104000
SOLD OUT
195,00 €| Βάρος | 0,678 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 13 × 8 cm |
| Μάρκα | Hobbywing |
| Είδος | Brushless |















