- Το μέγεθος ή βάρος ξεπερνά το όριο Box Now.
Το προϊόν “Sonic the Hedgehog Premium Figure Sonic 16cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Sonic the Hedgehog Premium Figure Sonic 16cm
Κωδικός προϊόντος
COMAY90322
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 14 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |
Sonic the Hedgehog Gift Box Set Mini Figures Sonic (4) 7cm
Κωδικός προϊόντος
COMA90300
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,465 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 9,5 × 15 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |
Hello Kitty and Friend Gift Box Set Mini Figures Hello Kitty (4)
Κωδικός προϊόντος
COMAY90421
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,399 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 10 × 15 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Hello Kitty |
Sonic the Hedgehog Mini figure Super Sonic 9cm
Κωδικός προϊόντος
COMAY90314
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,078 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 7 × 12 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |
Sonic the Hedgehog Mini figure Sonic 7cm
Κωδικός προϊόντος
COMA90310
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,065 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 7 × 10 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |













