HUINA 1813 1:60 SCALE WHEEL LOADER STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1813
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,343 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 11,5 × 14 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1812 1:60 SCALE DUMP TRUCK STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1812
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,322 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 11,5 × 14 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
huina 1:50 SCALE TRACKED EXCAVATOR DRILL – JACKHAMMER STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1711
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,637 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27,5 × 12 × 15 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1:50 SCALE EXCAVATOR STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1722
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,739 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33,5 × 12 × 18 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1:50 SCALE EXCAVATOR & DUMP TRUCK STATIC MODELS
Κωδικός προϊόντος
HU1611
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 1,139 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 9,5 × 10 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1714 1:50 SCALE WHEEL LOADER STATIC MODEL
Κωδικός προϊόντος
HU1714
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,773 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 12 × 15 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1910 1:40 SCALE EXCAVATOR STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1910
SOLD OUT
39,00 €| Βάρος | 1,522 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 14,5 × 18 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1720 1:50 SCALE CRAWLER CRANE STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1720
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,741 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 11,5 × 16,5 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1718 1:50 SCALE DUMP TRUCK STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1718
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,700 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27,5 × 12 × 15 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1710 1:50 SCALE EXCAVATOR STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1710
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,635 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27,5 × 12 × 15,5 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1704 1:50 SCALE TWO-WAY FORKLIFT STATIC MODEL metal
Κωδικός προϊόντος
HU1704
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,461 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27,5 × 12 × 15 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |
HUINA 1911 1:40 SCALE TRACKED EXCAVATOR DRILL – JACKHAMMER STATIC MODEL
Κωδικός προϊόντος
HU1911
SOLD OUT
39,00 €| Βάρος | 1,502 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 14 × 18 cm |
| Μάρκα | Huina |
| Είδος | Χωματουργικά |













