Jurassic World chase n roar – T-Rex 40cm
Κωδικός προϊόντος
HPD38
σε απόθεμα
80,00 €| Βάρος | 1,219 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 39 × 15 × 25 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Jurassic World – Epic Evolution Danger Pack – Poposaurus 17cm
Κωδικός προϊόντος
ΗTK49
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,126 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 8 × 16 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World Rebirth: Tyrannosaurus Rex – Power Devour
Κωδικός προϊόντος
JCH02
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 1,618 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58 × 13 × 28 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World: Epic Evolution Chaos Theory – Wild Roar Kryptops
Κωδικός προϊόντος
JCL64
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,479 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29 × 9 × 17,5 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World Rebirth: Frenzy Pack – Torvoneustes Figure
Κωδικός προϊόντος
JCL54
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,117 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 7,5 × 17 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World Rebirth: Strike Attack – Tapejara
Κωδικός προϊόντος
JCL63
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,098 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 7,5 × 18,5 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World: Dino Trackers Strike Attack – Thapunngaka
Κωδικός προϊόντος
JCL57
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,098 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 7,5 × 18,5 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World Hammond Collection – Carnotaurus
Κωδικός προϊόντος
HTK44
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,751 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32,5 × 12 × 23,5 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Jurassic World dino trackers with sound – t-rex
Κωδικός προϊόντος
HNT62
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,855 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34,5 × 13 × 24 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Jurassic World dino trackers – Indominus Rex 55cm
Κωδικός προϊόντος
HNT63
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 1,297 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58 × 13 × 27,5 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Jurassic World epic evolution light & sound – allosaurus 43cm
Κωδικός προϊόντος
HRX50
SOLD OUT
48,00 €| Βάρος | 0,780 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 22,5 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World Hammond Collection – Velociraptor Blue 21cm
Κωδικός προϊόντος
HTV62
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,163 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 7 × 21 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World Thrash ‘N Devour Tyrannosaurus Rex 53cm
Κωδικός προϊόντος
HDY55
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 1,120 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 58 × 27 × 14 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World Epic Attack Carnotaurus
Κωδικός προϊόντος
HND19
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,683 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 28 × 11 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |
Mattel Jurassic World DINOSAUR Extreme Damage Allosaurus 45cm
Κωδικός προϊόντος
HFK06
SOLD OUT
45,00 €| Βάρος | 0,805 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 24 × 11 cm |
| Μάρκα | Mattel |
| Είδος | Δεινόσαυροι |













