Θέμα
- Sonic 20
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “Sonic the Hedgehog Premium Figure Sonic 16cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Sonic the Hedgehog Cart RC remote controlled car 2.4GHz Sonic 1/18
Κωδικός προϊόντος
CARE370201061
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 1,592 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 25 × 18,5 cm |
| Μάρκα | Carrera |
| Θέμα | Sonic |
Sonic the Hedgehog Premium Figure Sonic 16cm
Κωδικός προϊόντος
COMAY90322
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 14 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog – Green Hill Zone playset
Κωδικός προϊόντος
JPA40393
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,847 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 20,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Carrera R/C Car 2.4GHz Team Sonic Racing – Shadow (Performance Version) – 1/18
Κωδικός προϊόντος
370201064
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 1,570 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 25 × 18,5 cm |
| Μάρκα | Carrera |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog – tails action figure 6cm
Κωδικός προϊόντος
40688
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,055 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11,5 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog Action Figure 6cm
Κωδικός προϊόντος
40687
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,074 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11,5 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic the Hedgehog Gift Box Set Mini Figures Sonic (4) 7cm
Κωδικός προϊόντος
COMA90300
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,465 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 9,5 × 15 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |
Carrera Pull Speed: Sonic The Hedgehog – Shadow the Hedgehog (Red) Pull-Back Vehicle 1:43
Κωδικός προϊόντος
093484
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,048 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 7 × 15 cm |
| Μάρκα | Carrera |
| Θέμα | Sonic |
Sonic the Hedgehog Mini figure Super Sonic 9cm
Κωδικός προϊόντος
COMAY90314
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,078 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 7 × 12 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |
Sonic the Hedgehog Mini figure Sonic 7cm
Κωδικός προϊόντος
COMA90310
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,065 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 7 × 10 cm |
| Μάρκα | Comansi |
| Θέμα | Sonic |
Carrera Pull Speed: Sonic The Hedgehog – Shadow the Hedgehog (Black) Pull-Back Vehicle 1:43
Κωδικός προϊόντος
093482
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,046 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 7 × 15 cm |
| Μάρκα | Carrera |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog – eggman action figure 7cm
Κωδικός προϊόντος
41435
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,061 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11,5 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog – Shadow action figure 6cm
Κωδικός προϊόντος
40378
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,055 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11,5 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog – knuckles Action Figure 6cm
Κωδικός προϊόντος
41436
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,074 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11,5 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog Diecast Vehicle – Sonic 1/64
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 4,5 × 17 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog Diecast Vehicles – Silver 1/64
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 4,5 × 17 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic The Hedgehog Diecast Vehicle – Modern Shadow 1/64
Κωδικός προϊόντος
JPA42324
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 4,5 × 17 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic – The Hedgehog Playset Studiopolis Zone
Κωδικός προϊόντος
JPA406924-RF1
SOLD OUT
39,00 €| Βάρος | 0,685 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Sonic – The Hedgehog Diorama Playset 30th Anniversary 6cm
Κωδικός προϊόντος
JPA409254-RF1
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,332 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27,5 × 9 × 20 cm |
| Μάρκα | Jakks Pacific |
| Θέμα | Sonic |
Carrera Pull Speed Team Sonic Racing – Sonic vs. Shadow Twinpack – 1/43
Κωδικός προϊόντος
15813023
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,162 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 16 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Carrera |
| Θέμα | Sonic |















