- Το μέγεθος ή βάρος ξεπερνά το όριο Box Now.
Το προϊόν “LEGO Star Wars The Mandalorian’s N-1 Starfighter” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
LEGO Star Wars Cobb Vanth’s Speeder
Κωδικός προϊόντος
75437
σε απόθεμα
33,00 €| Βάρος | 0,330 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars V-19 Torrent Starfighter
Κωδικός προϊόντος
75432
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 1,034 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 28 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Captain Rex Y-Wing Microfighter
Κωδικός προϊόντος
75391
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,153 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 14 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars The Mandalorian & Grogu’s Speeder Bike
Κωδικός προϊόντος
75436
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,101 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 14 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars 327Th Star Corps Clone Troopers Battle Pack
Κωδικός προϊόντος
75431
σε απόθεμα
42,00 €| Βάρος | 0,331 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Mando & Grocu’s N-1 Starfighter
Κωδικός προϊόντος
75410
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,305 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 6,5 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars The Mandalorian’s N-1 Starfighter
Κωδικός προϊόντος
75325
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 0,964 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 8 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Jedi Bob’s Starfighter
Κωδικός προϊόντος
75388
σε απόθεμα
43,00 €| Βάρος | 0,536 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Obi-Wan Kenobi’s Jedi Starfighter
Κωδικός προϊόντος
75333
σε απόθεμα
38,00 €| Βάρος | 0,512 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Siege Of Mandalore Battle Pack
Κωδικός προϊόντος
75449
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,188 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 16 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Clone Shock Trooper Mech
Κωδικός προϊόντος
75448
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,214 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 17,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO® Star Wars™: Ambush on Mandalore™ Battle Pack
Κωδικός προϊόντος
75373
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,191 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Death Trooper & Night Trooper Battle Pack
Κωδικός προϊόντος
75412
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,189 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Luke Skywalker X-Wing Mech
Κωδικός προϊόντος
75390
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,241 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8 × 17,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Ahsokas’s Jedi Interceptor
Κωδικός προϊόντος
75401
SOLD OUT
48,00 €| Βάρος | 0,564 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Acclamator-Class Assault Ship
Κωδικός προϊόντος
75404
SOLD OUT
53,00 €| Βάρος | 0,699 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 8 × 26 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Boba Fett Mech
Κωδικός προϊόντος
75369
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,222 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8 × 17 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka’s Clone Trooper Battle Pack
Κωδικός προϊόντος
75359
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,170 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Tie Bomber
Κωδικός προϊόντος
75347
SOLD OUT
70,00 €| Βάρος | 1,020 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 28 × 9 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Boba Fett’s Starship Microfighter
Κωδικός προϊόντος
75344
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,136 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 14 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars 501st Clone Troopers Battlepack
Κωδικός προϊόντος
75345
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,162 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 16 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars The Mandalorian N-1 Starfighter Microfighter
Κωδικός προϊόντος
75363
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,128 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 14 × 6 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |













