LEGO Minecraft The Warden Encounter
Κωδικός προϊόντος
21274
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,417 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The TNT Jungle House
Κωδικός προϊόντος
21275
σε απόθεμα
33,00 €| Βάρος | 0,621 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft Steve’s Taiga Adventure
Κωδικός προϊόντος
21583
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,152 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 14 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft Mini Biomes
Κωδικός προϊόντος
21589
σε απόθεμα
63,00 €| Βάρος | 1,020 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 21 × 11 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft: The Creeper
Κωδικός προϊόντος
21276
σε απόθεμα
42,00 €| Βάρος | 0,747 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 9,5 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Nether Lava Battle
Κωδικός προϊόντος
21266
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,156 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 6,5 × 14 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Illager Desert Patrol
Κωδικός προϊόντος
21267
σε απόθεμα
16,00 €| Βάρος | 0,206 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Pale Garden
Κωδικός προϊόντος
21586
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,516 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Armadillo Mine Expedition
Κωδικός προϊόντος
21269
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,495 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft Woodland Mansion Fighting Ring
Κωδικός προϊόντος
21272
SOLD OUT
53,00 €| Βάρος | 0,865 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 9,5 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Wolf Stronghold
Κωδικός προϊόντος
21261
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,637 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 24 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Badlands Mineshaft
Κωδικός προϊόντος
21263
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 1,058 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 9 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Baby Pig House
Κωδικός προϊόντος
21268
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,497 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 9 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Fox Lodge
Κωδικός προϊόντος
21178
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,510 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Armory
Κωδικός προϊόντος
21252
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 6,5 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Pirate Ship Voyage
Κωδικός προϊόντος
21259
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,335 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Swamp Adventure
Κωδικός προϊόντος
21240
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,141 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 6,5 × 14 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Rabbit Ranch
Κωδικός προϊόντος
21181
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,718 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |













