Μάρκα
Θέμα
- Attack on Titan 1
- Botanicals 17
- Call of Duty 1
- Chainsaw Man 2
- DC 1
- Demon Slayer 1
- Diablo 3
- Disney 10
- Fairy Tail 1
- Fast & Furious 2
- Football 1
- Formula 6
- Fortnite 4
- Harry Potter 15
- Hatsune Miku 2
- Hot Wheels 2
- Jujutsu kaisen 3
- Jurassic World 1
- Last of Us 1
- Lord of the rings 3
- Marvel 17
- Minecraft 18
- Minions 1
- Ninjago 26
- One Piece 8
- Pokemon 2
- Sonic 4
- Spy x Family 1
- Star wars 22
- Stitch 2
- Super Mario 4
- Sword Art Online 1
- Wednesday 2
- World of Warcraft 2
- Yugioh 1
Νεότερα Προϊόντα
LEGO Speed Champions Ferrari F40 Supercar
Κωδικός προϊόντος
76934
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,447 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 9 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος | Speed |
LEGO Ninjago Kai’s Element Fira Mech
Κωδικός προϊόντος
71808
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,608 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 30 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Ninjago Kai & Ras’s Car & Bike Battle
Κωδικός προϊόντος
71789
SOLD OUT
21,00 €| Βάρος | 0,354 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Ninjago Kai’s Ninja Race Car Evo
Κωδικός προϊόντος
71780
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,222 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Ninjago Zane’s Ice Motorcycle
Κωδικός προϊόντος
71816
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,191 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Ninjago Jay’s Mech Battle Pack
Κωδικός προϊόντος
71805
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,131 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 6 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Ninjago Arin’s Rising Dragon Strike
Κωδικός προϊόντος
71803
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,118 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 8 × 24 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Super Mario Adventures With Interactive Lego Mario
Κωδικός προϊόντος
71439
SOLD OUT
55,00 €| Βάρος | 0,592 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 8 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Super Mario |
LEGO Super Heroes Iron Spider-Man Construction
Κωδικός προϊόντος
76298
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,443 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 8 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Marvel |
LEGO Creator 3in1 Magical Unicorn
Κωδικός προϊόντος
31140
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,275 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος | Creator |
LEGO Speed Champions 2023 McLaren Formula 1 Race Car
Κωδικός προϊόντος
76919
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,357 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 9 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος | Speed |
| Θέμα | Formula |
LEGO Speed Champions Audi S1 E-Tron Quattro Race Car
Κωδικός προϊόντος
76921
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,439 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 9 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος | Speed |
LEGO Sonic The Hedgehog Knuckles & The Master Emerald Shrine
Κωδικός προϊόντος
76998
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,633 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 8 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Sonic |
LEGO Creator 3in1 Mighty Dinosaurs
Κωδικός προϊόντος
31058
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,325 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος | Creator |
LEGO Star Wars Boba Fett Mech
Κωδικός προϊόντος
75369
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,222 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8 × 17 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars 332nd Ahsoka’s Clone Trooper Battle Pack
Κωδικός προϊόντος
75359
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,170 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 6,5 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Ninjago Young Dragon Riyu
Κωδικός προϊόντος
71810
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,247 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Ninjago Kai’s Rising Dragon Strike
Κωδικός προϊόντος
71801
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,118 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 8 × 24 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Ninjago |
LEGO Harry Potter Flying Ford Anglia
Κωδικός προϊόντος
76424
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,299 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 7 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Harry Potter |
LEGO Harry Potter Hogwarts Castle Potions Class
Κωδικός προϊόντος
76431
SOLD OUT
43,00 €| Βάρος | 0,631 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 9 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Harry Potter |
LEGO Harry Potter Hogwarts Castle Owlery
Κωδικός προϊόντος
76430
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,663 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 8 × 28 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Harry Potter |
LEGO Minecraft The Fox Lodge
Κωδικός προϊόντος
21178
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,510 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Armory
Κωδικός προϊόντος
21252
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 6,5 × 21 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Pirate Ship Voyage
Κωδικός προϊόντος
21259
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,335 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 8 × 16 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
LEGO Minecraft The Swamp Adventure
Κωδικός προϊόντος
21240
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,141 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 6,5 × 14 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Minecraft |
Lord of the Rings Jigsaw Puzzle Triptych 1000pcs
Κωδικός προϊόντος
NMR65369
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,744 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27,5 × 22 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Aquarius |
| Θέμα | Lord of the rings |
Wednesday Jigsaw Puzzle Best of Season 1 1000pcs
Κωδικός προϊόντος
RAVE12001228
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 1,017 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35,5 × 27,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Ravensburger |
| Θέμα | Wednesday |
Titanic 3D Puzzle R.M.S. Titanic LED Edition 88cm
Κωδικός προϊόντος
REV00154
SOLD OUT
55,00 €| Βάρος | 1,648 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46,5 × 8 × 33 cm |
| Μάρκα | Revell |
Harry Potter Jigsaw Puzzle Gringotts Bank Escape 1000pcs
Κωδικός προϊόντος
NOB9455
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,863 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 22,5 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Noble collection |
LEGO Harry Potter Quidditch Trunk
Κωδικός προϊόντος
76416
SOLD OUT
75,00 €| Βάρος | 1,001 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 28 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος |
LEGO Super Heroes I Am Groot
Κωδικός προϊόντος
76217
SOLD OUT
55,00 €| Βάρος | 0,692 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 37,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Lego |
LEGO Minecraft The Sword Outpost
Κωδικός προϊόντος
21244
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,937 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 28 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος |
LEGO Technic Kawasaki Ninja H3R Motorcycle
Κωδικός προϊόντος
42170
SOLD OUT
85,00 €| Βάρος | 1,128 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 28 × 9 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Είδος | Technic |
LEGO Star Wars Tie Bomber
Κωδικός προϊόντος
75347
SOLD OUT
70,00 €| Βάρος | 1,020 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 28 × 9 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |
LEGO Star Wars Boba Fett’s Starship Microfighter
Κωδικός προϊόντος
75344
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,136 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 14 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Lego |
| Θέμα | Star wars |



























