Μάρκα
Νεότερα Προϊόντα
- Το μέγεθος ή βάρος ξεπερνά το όριο Box Now.
Το προϊόν “BMW 320 Group 5 1/24” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Porsche 911 Turbo – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/24
Κωδικός προϊόντος
ITA72013
σε απόθεμα
39,00 €| Βάρος | 0,612 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 34 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
F-5E Tiger II 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2827
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,362 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-35 B Lightning II STOVL version 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA1425
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,422 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 26,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
Fine Serrated Locking Tweezers (160 mm)
Κωδικός προϊόντος
ITA50821
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,058 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
FORD ESCORT RS1800 Mk.II 1/24
Κωδικός προϊόντος
ITA3655
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,396 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
VOLKSWAGEN GOLF GTi 1/24
Κωδικός προϊόντος
ITA3622
σε απόθεμα
33,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
War Thunder: Italian Fighter Aircraft Tornado GR.1/IDS Gulf War 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA35107
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
PROFESSIONAL FLUSH CUTTER
Κωδικός προϊόντος
ITA50828
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,102 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 9 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
FIAT 131 ABARTH San Remo Winner 1977 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3621
σε απόθεμα
37,00 €| Βάρος | 0,434 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
AUDI QUATTRO RALLY 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3642
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
BMW 320 Group 5 1/24
Κωδικός προϊόντος
ITA3626
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,445 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
F-16C Fighting Falcon 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2825
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
Chinook HC.2/CH-47F 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2779
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,959 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45,5 × 32 × 10 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-22 Raptor – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72011
SOLD OUT
29,00 €| Βάρος | 0,594 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 8 × 34 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Sd. Kfz. 182 King Tiger – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72005
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,405 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
F-16 C/D Night Falcon – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72009
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,439 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Spitfire Mk.IX – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72007
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
M1 Abrams – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72004
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,418 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Junker Ju-87B Stuka – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72010
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
EF-2000 TYPHOON – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72001
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,410 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 29 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
SET OF 3 STAINLESS STEEL CARVERS
Κωδικός προϊόντος
ITA50819
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,087 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
CRAFT KNIFE WITH 5 BLADES (No11)
Κωδικός προϊόντος
ITA50818
SOLD OUT
7,00 €| Βάρος | 0,057 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
War Thunder: American Aircraft Fighter F-16C Fighting Falcon – New parts 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA35105
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,487 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
My First Tools Set
Κωδικός προϊόντος
ITA50830
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,132 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 19 × 2 cm |
| Μάρκα | Italeri |
RENAULT R5 Alpine Rally 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3652
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,389 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
Porsche RSR 934 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3625
SOLD OUT
29,00 €| Βάρος | 0,363 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
Mustang Mk. IVa italeri 1/48
Κωδικός προϊόντος
2745
SOLD OUT
33,00 €| Βάρος | 0,480 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 26,8 × 7 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
U.S.S. Saratoga CV-60 italeri 1:720
Κωδικός προϊόντος
ITA5520
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,455 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 16 × 6,6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/720 |
U.S.S. Kitty Hawk CV-63 italeri 1:720
Κωδικός προϊόντος
ITA5522
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,411 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 16 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/720 |
U.S.S. Nimitz CVN-68 italeri 1:720
Κωδικός προϊόντος
ITA0503
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,417 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 16 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/720 |
RF-4E Phantom II italeri 1:48
Κωδικός προϊόντος
ITA2818
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,450 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 24 × 6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-16A Fighting Falcon italeri 1:48
Κωδικός προϊόντος
ITA2786
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34,5 × 24 × 6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-4 E/F Phantom II italeri 1:72
Κωδικός προϊόντος
ITA1448
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,274 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34,5 × 24 × 5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
F/A-22 Raptor italeri 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA0850
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,461 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 24 × 6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
AH – 64D APACHE LONGBOW italeri 1:72
Κωδικός προϊόντος
ITA0080
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,133 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 16 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |













