- Το μέγεθος ή βάρος ξεπερνά το όριο Box Now.
Το προϊόν “U.S. Light Tank M5A1 Stuart – include 1 commander torso figure 1/48” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
PLAAF J-10B Vigorous Dragon 1/48
Κωδικός προϊόντος
TRU02848
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,884 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 29 × 10 cm |
| Μάρκα | Trumpeter |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-5E Tiger II 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2827
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,362 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-35 B Lightning II STOVL version 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA1425
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,422 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 26,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Bike & Sidecar – 2 figures 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32578
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,132 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 18 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
WWII Wehrmacht Infantry Set 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32602
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,202 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 28 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Tank Panzerkampfwagen IV Ausf.H Late Production 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32584
σε απόθεμα
23,00 €| Βάρος | 0,383 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Heinkel He162 A2 – “Salamander” 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61097
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,356 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Mitsubishi Isshikirikko Type 11 G4M1 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61049
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,884 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 27,5 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Fw 190A-7 – ProfiPACK Edition 1/48
Κωδικός προϊόντος
EDU82138
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,555 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 25 × 9 cm |
| Μάρκα | Eduard |
| Κλίμακες | 1/48 |
Spitfire Mk.Vb Early – Weekend Edition 1/48
Κωδικός προϊόντος
EDU84198
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,486 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 25 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Eduard |
| Κλίμακες | 1/48 |
British Fighter Folland Gnat T.1 1/48
Κωδικός προϊόντος
AIR05123
σε απόθεμα
34,00 €| Βάρος | 0,293 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 20,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/48 |
U.S. Light Tank M5A1 Stuart – include 1 commander torso figure 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32606
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,282 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Panzerkampfwagen II Ausf. A/B/C (Sd.Kfz. 121) (French Campaign) 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32570
σε απόθεμα
20,00 €| Βάρος | 0,273 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
War Thunder: Italian Fighter Aircraft Tornado GR.1/IDS Gulf War 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA35107
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
Megasize gundam zaku ii (verde) 1/48
Κωδικός προϊόντος
15771
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 2,399 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Megasize CHAR’S ZAKU II ms-06s gundam 1/48
Κωδικός προϊόντος
15781
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 1,767 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59,5 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
N.A. F-51D Mustang Korean war 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61044
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,319 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
F4U-1D Corsair with ‘Moto-Tug’ – 1 figure 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61085
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
hg MEGASIZE Gundam – rx-78-2 1/48
Κωδικός προϊόντος
15792
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 1,937 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61 × 34 × 13,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
De Havilland Mosquito B Mk.IV / PR Mk.IV 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61066
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,592 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
FW190 D-9 Focke-Wulf 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61041
σε απόθεμα
19,00 €| Βάρος | 0,328 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Focke-Wulf Fw190 D-9 JV44 & Citroen 11CV Staff Car Set 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM25213
σε απόθεμα
34,00 €| Βάρος | 0,408 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Heinkel He219 A-7 Uhu – 1 figure 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61057
σε απόθεμα
37,00 €| Βάρος | 0,666 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Mitsubishi J2M3 Interceptor Raiden Jack 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61018
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,261 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
ROYAL NAVY SEA HARRIER FRS.1 tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61026
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,455 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Ger. Focke Wulf Fw190 A-8/A-8R2 tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61095
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,355 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Nakajima Ki-84-Ia Hayate (Frank) tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61013
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-16C Fighting Falcon 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2825
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
Chinook HC.2/CH-47F 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2779
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,959 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45,5 × 32 × 10 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
WWII German Infantry On Manuevers – 15 figures 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32530
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,201 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 28 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Douglas Skyraider AD-6 (A-1H) – 1 figure 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61058
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,577 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
V-1 FIESELER Fi103 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61052
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,119 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 18 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
USAF Fairchild Republic A-10A Thunderbolt II 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61028
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,699 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Heavy Tank Tiger I Early Production (Eastern Front) 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32603
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,529 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
American fighter aircraft Republic P-47D Thunderbolt “Bubbletop” and 1/4 ton 4×4 Light Vehicle – Set 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM25214
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,604 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
War Thunder: American Aircraft Fighter F-16C Fighting Falcon – New parts 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA35105
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,487 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |





















