Μάρκα
BandaiBandai 189
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 2
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
- Full Mechanics 4
- High Grade 93
- Master Grade 8
- Perfect Grade 1
- Real Grade 27
- SD 11
- Αξεσουάρ 11
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “Hg Gundam – Blazing 1/144” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Rg Oo Raiser gundam + Gnr 010 1/144
Κωδικός προϊόντος
8700
σε απόθεμα
39,00 €| Βάρος | 0,684 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg Evangelion Unit 01 1/144
Κωδικός προϊόντος
69847
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,595 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Evangelion |
| Είδος | Real Grade |
Hguc Gundam – Zz 1/144
Κωδικός προϊόντος
18475
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,581 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc Gundam – Delta 1/144
Κωδικός προϊόντος
44336
σε απόθεμα
54,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33,5 × 21 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgce Gundam – Freedom 1/144
Κωδικός προϊόντος
9124
σε απόθεμα
23,00 €| Βάρος | 0,442 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf Gundam – Exia Dark Matter 1/144
Κωδικός προϊόντος
45301
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf Gundam – Astray Sengoku 1/144
Κωδικός προϊόντος
46640
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,413 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam – Helmwige Reincar 1/144
Κωδικός προϊόντος
53208
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,332 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Providence R13 1/144
Κωδικός προϊόντος
12392
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,387 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Duel Blitz 1/144
Κωδικός προϊόντος
98437
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,564 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Gusion Rebake Full City 1/144
Κωδικός προϊόντος
51156
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,403 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Blazing 1/144
Κωδικός προϊόντος
78393
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,466 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 2 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Atlas Thunderbolt 1/144
Κωδικός προϊόντος
54212
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,564 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg gundam rx-78 gp01 zephyranthes 1/144
Κωδικός προϊόντος
5159
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
One piece Grand Ship Collection – marine Warship model kit
Κωδικός προϊόντος
44786
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,423 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Hg gundam age-3 normal 1/144
Κωδικός προϊόντος
19694
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,410 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
gundam aile strike rg 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK61613
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,522 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Megasize gundam zaku ii (verde) 1/48
Κωδικός προϊόντος
15771
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 2,399 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Hguc gundam rozen zulu 1/144
Κωδικός προϊόντος
15383
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,677 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam hi-nu 1/144
Κωδικός προϊόντος
24603
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,481 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam amx-107 bawoo 1/144
Κωδικός προϊόντος
37793
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgac gundam wing zero 1/144
Κωδικός προϊόντος
36612
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,358 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam reborns 1/144
Κωδικός προϊόντος
27181
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,409 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg exia repair gundam II 1/144
Κωδικός προϊόντος
27433
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,353 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – super saiyan SON GOKOU model kit
Κωδικός προϊόντος
50051
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,419 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Megasize CHAR’S ZAKU II ms-06s gundam 1/48
Κωδικός προϊόντος
15781
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 1,767 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59,5 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Yu-Gi-Oh! Figure-Rise Standard amplified egyptian god – the winged dragon of ra model kit
Κωδικός προϊόντος
100040
σε απόθεμα
95,00 €| Βάρος | 1,192 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 14 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Yugioh |
Hgbf reversible gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
57361
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,460 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – Son Goku (New Spec Ver.) model kit
Κωδικός προϊόντος
MK63353
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,484 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
One Piece Grand Ship Collection – nine snake pirate ship model kit
Κωδικός προϊόντος
44827
σε απόθεμα
20,00 €| Βάρος | 0,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Bandai spirits parts separator
Κωδικός προϊόντος
82251
σε απόθεμα
4,00 €| Βάρος | 0,010 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 6 × 2 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
Gundam – Action Base 5 Black
Κωδικός προϊόντος
MK58817
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,109 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 22 × 4 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
Gundam Accessories – Action Base 1 Clear
Κωδικός προϊόντος
MK57417
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,165 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 19 × 4 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
Rg Rx-78-2 Gundam 1/144 Ver.2.0
Κωδικός προϊόντος
MK67155
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,634 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HGUC GM SNIPER II gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK59249
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,379 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31,5 × 23 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
full mechanics gat-x252 forbidden gundam 1/100
Κωδικός προϊόντος
91391
σε απόθεμα
80,00 €| Βάρος | 1,315 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Full Mechanics |
| Κλίμακες | 1/100 |












