Rg Oo Raiser gundam + Gnr 010 1/144
Κωδικός προϊόντος
8700
σε απόθεμα
39,00 €| Βάρος | 0,684 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg Evangelion Unit 01 1/144
Κωδικός προϊόντος
69847
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,595 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Evangelion |
| Είδος | Real Grade |
Rg gundam rx-78 gp01 zephyranthes 1/144
Κωδικός προϊόντος
5159
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
gundam aile strike rg 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK61613
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,522 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg Rx-78-2 Gundam 1/144 Ver.2.0
Κωδικός προϊόντος
MK67155
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,634 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg msn-06s sinanju gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
50488
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,796 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RG FREEDOM GUNDAM x10a 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK61614
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,546 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
rg Zeta Gundam 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK61599
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,621 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
Rg Tallgeese Ew gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
60050
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,564 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33,5 × 21 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg gundam wing zero 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK69215
SOLD OUT
49,00 €| Βάρος | 0,785 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg gundam MSM-07S CHAR’S Z’GOK 1/144
Κωδικός προϊόντος
8008
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,487 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg gundam hi nu 1/144
Κωδικός προϊόντος
77333
SOLD OUT
60,00 €| Βάρος | 1,176 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RG WING ZERO EW GUNDAM 1/144
Κωδικός προϊόντος
18685
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,542 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg akatsuki oowashi unit gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
100062
SOLD OUT
90,00 €| Βάρος | 0,997 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41,5 × 33 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg unicorn banshee norn gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
59342
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,777 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg exia gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
7300
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,479 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RG Crossbone Gundam X1 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK57617
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,552 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RG MSN-04 sazabi gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
61415
SOLD OUT
60,00 €| Βάρος | 1,025 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 32 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg ms-06s zaku gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
718
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,509 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg unicorn gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
56623
SOLD OUT
47,00 €| Βάρος | 0,629 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg gundam – astray red frame 1/144
Κωδικός προϊόντος
8030
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,442 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RG FULL ARMOR UNICORN GUNDAM 1:144
Κωδικός προϊόντος
82817P
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 1,222 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 10 × 32 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
rg rx-93 NU GUNDAM 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK57842
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,848 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
rg Rx-78-2 Gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK61594
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,525 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
rg God gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK63358
SOLD OUT
45,00 €| Βάρος | 0,569 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
rg Wing Gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK61661
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,605 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
Gundam Astray Goldframe Amatsu Mina RG 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK55460
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |













