Μάρκα
Είδος
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Warhammer Age of Sigmar – Be’lakor, the Dark Master
Κωδικός προϊόντος
99129915070
σε απόθεμα
135,00 €| Βάρος | 0,488 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 32 × 8 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Slaves to Darkness |
Warhammer 40000 – Space Marines: Jump Pack Intercessors
Κωδικός προϊόντος
99120101392
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,204 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
Warhammer 40000 – Space Marines: Terminator Squad
Κωδικός προϊόντος
99120101398
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,273 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
Warhammer 40000 – Adeptus Custodes: Custodian Wardens
Κωδικός προϊόντος
99120108077
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,214 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Adeptus Gustodes |
Warhammer 40000 – Imperial Knights: knight Armigers
Κωδικός προϊόντος
99120108080
σε απόθεμα
80,00 €| Βάρος | 0,405 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Imperial Knights |
Citadel Skulls
Κωδικός προϊόντος
99129999012
σε απόθεμα
27,50 €| Βάρος | 0,127 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13,5 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
warhammer White Dwarf 513 (English)
Κωδικός προϊόντος
60249999655
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,100 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18 × 2 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | White Dwarf |
Warhammer 40000 – Tau Empire: Commander
Κωδικός προϊόντος
99120113079
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,188 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Tau Empire |
Warhammer Age of Sigmar – Seraphon: Aggradon Lancers
Κωδικός προϊόντος
99120208034
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,275 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Seraphon |
Warhammer Age of Sigmar: Introductory Set (English)
Κωδικός προϊόντος
60010299046
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 1,111 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 9 × 32,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Introductory set |
Warhammer 40000 – Kill Team: Starter Set (English)
Κωδικός προϊόντος
60010199071
σε απόθεμα
87,50 €| Βάρος | 2,914 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 31 × 9 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Starter Set |
Warhammer Age of Sigmar – Nighthaunt: Spirit Hosts
Κωδικός προϊόντος
99120207116
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,118 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13,5 × 6,5 × 17 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Nighthaunt |
Warhammer 40000 – Chaos space marines: chaos terminator squad
Κωδικός προϊόντος
99120102171
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,221 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Chaos Space Marines |
Warhammer Age of Sigmar – Skaven Warpspark Weapon Battery
Κωδικός προϊόντος
99120206048
σε απόθεμα
41,00 €| Βάρος | 0,154 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Skaven |
Warhammer Age of Sigmar – Soulblight Gravelords Deadwalker Zombies
Κωδικός προϊόντος
99120207234
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,188 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Soulbight Gravelords |
Warhammer Age of Sigmar – Maggotkin of Nurgle Nurglings
Κωδικός προϊόντος
99129915060
σε απόθεμα
31,50 €| Βάρος | 0,119 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 7,5 × 17,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Maggotkin of Nurgle |
White Dwarf 510 (English)
Κωδικός προϊόντος
60249999652
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,440 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30,5 × 22 × 2 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | White Dwarf |
Warhammer Age of Sigmar – Gutrippaz + Paints Set
Κωδικός προϊόντος
52170209002
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,302 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Paint Set |
| Φυλή | Orruk Warclans |
Warhammer 40000 – Tyranids Termagants
Κωδικός προϊόντος
99120106066
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,230 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Tyranids |
Warhammer 40000 – Space Marines Devastator Squad
Κωδικός προϊόντος
99120101390
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,276 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
Warhammer Age of Sigmar – Gloomspite Gitz Squig Herd
Κωδικός προϊόντος
99120209096
σε απόθεμα
44,00 €| Βάρος | 0,166 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Gloomspite Gitz |
Warhammer Age of Sigmar – Stormcast Eternals Dracothian Guard
Κωδικός προϊόντος
99120218074
σε απόθεμα
62,50 €| Βάρος | 0,269 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Stormcast Eternals |
Warhammer Age of Sigmar – Gloomspite Gitz Stabbas
Κωδικός προϊόντος
99120209095
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,182 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Gloomspite Gitz |
Warhammer Age of Sigmar – Cities of Sigmar Freeguild Fusiliers
Κωδικός προϊόντος
99120202049
σε απόθεμα
47,50 €| Βάρος | 0,258 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Cities of Sigmar |
Warhammer Age of Sigmar – Slaves to Darkness Chaos Warriors
Κωδικός προϊόντος
99120201131
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,287 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Slaves to Darkness |
Warhammer Age of Sigmar – Slaves to Darkness Daemon Prince
Κωδικός προϊόντος
99120201130
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 0,401 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32,5 × 24,5 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Slaves to Darkness |
warhammer age of sigmar – spearhead seraphon
Κωδικός προϊόντος
99120208045
σε απόθεμα
115,00 €| Βάρος | 0,907 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Seraphon |
Warhammer Age of Sigmar – Skaventide
Κωδικός προϊόντος
60010299043
σε απόθεμα
210,00 €| Βάρος | 5,870 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45,5 × 31,5 × 14 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
Warhammer 40000 – Astra Militarum: Cadian Shock Troops
Κωδικός προϊόντος
99120105101
σε απόθεμα
42,00 €| Βάρος | 0,202 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Astra Militarum |
Warhammer 40000 – Drukhari: Kabalite Warriors
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,158 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Drukhari |
Warhammer 40000 – Astra Militarum: Leman Russ Battle Tank
Κωδικός προϊόντος
99120105111
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,627 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 10 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Astra Militarum |
Warhammer 40000 – Space Marines: PRIMARIS INTERCESSORS
Κωδικός προϊόντος
99120101309
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,336 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 8 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
WARHAMMER AGE OF SIGMAR – WARRIOR STARTER SET
Κωδικός προϊόντος
60010299029
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 1,436 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 9 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Introductory set |
WARHAMMER AGE OF SIGMAR: PAINT + TOOLS SET
Κωδικός προϊόντος
54170299002
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,584 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Paint Set |
GETTING STARTED WITH WARHAMMER AGE OF SIGMAR
Κωδικός προϊόντος
60040299112
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,557 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 22 × 3 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Introductory set |
Warhammer 40000 – Orks: Runtherd and Gretchin
Κωδικός προϊόντος
99120103092
σε απόθεμα
20,50 €| Βάρος | 0,095 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 13 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Orks |













