Hguc Gundam – Zz 1/144
Κωδικός προϊόντος
18475
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,581 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc Gundam – Delta 1/144
Κωδικός προϊόντος
44336
σε απόθεμα
54,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33,5 × 21 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgce Gundam – Freedom 1/144
Κωδικός προϊόντος
9124
σε απόθεμα
23,00 €| Βάρος | 0,442 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf Gundam – Exia Dark Matter 1/144
Κωδικός προϊόντος
45301
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf Gundam – Astray Sengoku 1/144
Κωδικός προϊόντος
46640
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,413 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam – Helmwige Reincar 1/144
Κωδικός προϊόντος
53208
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,332 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Providence R13 1/144
Κωδικός προϊόντος
12392
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,387 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Duel Blitz 1/144
Κωδικός προϊόντος
98437
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,564 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Gusion Rebake Full City 1/144
Κωδικός προϊόντος
51156
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,403 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Blazing 1/144
Κωδικός προϊόντος
78393
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,466 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 2 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg Gundam – Atlas Thunderbolt 1/144
Κωδικός προϊόντος
54212
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,564 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam age-3 normal 1/144
Κωδικός προϊόντος
19694
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,410 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Megasize gundam zaku ii (verde) 1/48
Κωδικός προϊόντος
15771
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 2,399 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Hguc gundam rozen zulu 1/144
Κωδικός προϊόντος
15383
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,677 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam hi-nu 1/144
Κωδικός προϊόντος
24603
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,481 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam amx-107 bawoo 1/144
Κωδικός προϊόντος
37793
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgac gundam wing zero 1/144
Κωδικός προϊόντος
36612
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,358 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam reborns 1/144
Κωδικός προϊόντος
27181
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,409 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg exia repair gundam II 1/144
Κωδικός προϊόντος
27433
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,353 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Megasize CHAR’S ZAKU II ms-06s gundam 1/48
Κωδικός προϊόντος
15781
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 1,767 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59,5 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Hgbf reversible gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
57361
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,460 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HGUC GM SNIPER II gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK59249
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,379 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31,5 × 23 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG TYPOHEOUS GUNDAM CHIMERA 1/144
Κωδικός προϊόντος
93199
σε απόθεμα
109,00 €| Βάρος | 1,751 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 16 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg MSN-04 SAZABI gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
24610
σε απόθεμα
37,00 €| Βάρος | 0,696 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg MEGASIZE Gundam – rx-78-2 1/48
Κωδικός προϊόντος
15792
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 1,937 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61 × 34 × 13,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
HG Gundam 00 Diver Arc 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65720
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,549 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
hg SHIN BURNING GUNDAM 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65712
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,483 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
HG GUNDAM – KIMARIS VIDAR 1/144
Κωδικός προϊόντος
54208
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,383 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam sandrock custom 1/144
Κωδικός προϊόντος
105112
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,357 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 11 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg police zaku GQuuuuuuX 1/144
Κωδικός προϊόντος
105097
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,391 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 11 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam heavyarms custom 1/144
Κωδικός προϊόντος
105113
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam gquuuuuux 1/144
Κωδικός προϊόντος
103819
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,379 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam – deathscythe hell 1/144
Κωδικός προϊόντος
105114
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,447 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG RED GUNDAM GQuuuuuuX 1/144
Κωδικός προϊόντος
105098
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,432 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc zeta plus unicorn ver 1/144
Κωδικός προϊόντος
41604
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,464 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 11,5 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam moon 1/144
Κωδικός προϊόντος
62085
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,664 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33,5 × 22 × 12,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |













