F-105D THUNDERCHIEF 1/72 TRUMPETER
Κωδικός προϊόντος
TRU01617
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,432 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 26 × 7 cm |
| Μάρκα | Trumpeter |
| Κλίμακες | 1/72 |
1:72 British Fighter Supermarine Spitfire Mk.Vc vs German Fighter Messerschmitt Bf109F-4 – Dogfight Double
Κωδικός προϊόντος
AIR50194
σε απόθεμα
23,00 €| Βάρος | 0,419 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 20,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
American Heavy Bomber Aircraft Boeing B-17G / Fortress Mk.III 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR08018A
σε απόθεμα
48,00 €| Βάρος | 0,912 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47 × 27 × 9 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Aircraft Bristol Superfreighter 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR05002V
σε απόθεμα
29,00 €| Βάρος | 0,453 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 20,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Biplane Fighter Gloster Gladiator Mk.I/Mk.II 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR02052B
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,167 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 14,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Helicopter Bristol 192 Belvedere – Vintage Classics 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR03002V
σε απόθεμα
19,00 €| Βάρος | 0,175 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 18 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Sherman Firefly V 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR02341
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,206 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 14,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Fighter Aircraft Hawker Tempest Mk.V Post War 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR02110
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,198 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 14,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Jet Trainer Aircraft Hunting Percival Jet Provost T.3/T.4 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR02103A
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,162 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 14,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Fighter-Bomber Hawker Typhoon Mk.IB 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR02041B
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,197 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 14,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Mitsubishi A6M2b Zero 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR01005B
σε απόθεμα
11,00 €| Βάρος | 0,110 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 15 × 5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Mitsubishi A6M3 Zero Fighter Model 32 (Hamp) 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60784
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,241 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
Ilyshin IL-2 Shturmovik 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60781
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,263 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
Revell Model Set sWS with Flak43 and Sd.Ah58 Ammo Trailer 1/72
Κωδικός προϊόντος
63293
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,468 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26,5 × 5,5 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Starter Set – American Fighter Lockheed Martin F-35B Lightning II 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55010
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,317 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30,5 × 25,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Starter Set – British Fighter Aircraf Supermarine Spitfire MkVc 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55001
σε απόθεμα
16,00 €| Βάρος | 0,198 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 22 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Fighter Supermarine Spitfire and American Fighter Lockheed Martin F-35B Lightning II – Then and Now 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR50190
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38,5 × 20,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
German Heavy Tank Tiger I vs British Medium Tank Sherman Firefly – Classic Confli 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR50186
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,539 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38,5 × 20,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Japanese aircraft Aichi M6A1 Seiran 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60737
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,294 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
German Monoplane Fighter Aircraft Fokker E.II Eindecker 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR01086
SOLD OUT
11,00 €| Βάρος | 0,130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 14,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
F-22 Raptor – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72011
SOLD OUT
29,00 €| Βάρος | 0,594 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 8 × 34 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Sd. Kfz. 182 King Tiger – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72005
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,405 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
F-16 C/D Night Falcon – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72009
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,439 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Spitfire Mk.IX – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72007
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
M1 Abrams – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72004
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,418 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Junker Ju-87B Stuka – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72010
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
EF-2000 TYPHOON – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72001
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,410 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 29 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Starter Set – North American P-51D Mustang 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55013
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,189 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 6,5 × 22 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Revell Model Set Junkers Ju88 A-1 “Battle of Britain” 1/72
Κωδικός προϊόντος
64972
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,735 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 8,5 × 38,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Revell Model Set – Lancaster B.III DAMBUSTERS 1/72
Κωδικός προϊόντος
64295
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,889 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 8,5 × 38,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Revell Model Set Panther Ausf. G 1/72
Κωδικός προϊόντος
63171
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,332 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26,5 × 5,5 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Revell Model Set Sd.Kfz. 164 Nashorn 1/72
Κωδικός προϊόντος
63358
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,357 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26,5 × 5,5 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Starter Set – German Fighter Messerschmitt Bf109F-4 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55014
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,178 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 22 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Focke Wulf Fw190A-8 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR01020A
SOLD OUT
11,00 €| Βάρος | 0,137 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 14,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Douglas F4D-1 Skyray 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60741
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,279 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
American multi-role fighter Lockheed Martin F-35B Lightning II 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60793
SOLD OUT
45,00 €| Βάρος | 0,533 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |



















