Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
F-16 C/D Night Falcon – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72009
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,439 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Spitfire Mk.IX – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72007
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
M1 Abrams – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72004
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,418 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Junker Ju-87B Stuka – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72010
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
EF-2000 TYPHOON – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72001
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,410 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 29 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Starter Set – North American P-51D Mustang 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55013
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,189 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 6,5 × 22 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Revell Model Set Junkers Ju88 A-1 “Battle of Britain” 1/72
Κωδικός προϊόντος
64972
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,735 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 8,5 × 38,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Transformers: The Last Knight AMK Pro Series Plastic Model Kit Optimus Prime (Oversea Version) 20cm
Κωδικός προϊόντος
102882
SOLD OUT
130,00 €| Βάρος | 1,469 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,5 × 15 × 35 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Neon Genesis Evangelion AMK Series Plastic Model Kit Eva-01 20cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKEVA01
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,607 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22,5 × 9 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
| Θέμα | Evangelion |
HG RED GUNDAM GQuuuuuuX 1/144
Κωδικός προϊόντος
105098
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,432 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc zeta plus unicorn ver 1/144
Κωδικός προϊόντος
41604
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,464 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 11,5 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Evangelion 2.0 You Can (Not) Advance Moderoid Plastic Model Kit Evangelion Unit-02 16cm
Κωδικός προϊόντος
GSC20716
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,523 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 7,5 × 32 cm |
| Μάρκα | Good Smile Company |
| Θέμα | Evangelion |
Revell Model Set – Lancaster B.III DAMBUSTERS 1/72
Κωδικός προϊόντος
64295
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,889 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 8,5 × 38,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Model Set Darth Vader’s TIE Fighter
Κωδικός προϊόντος
63602
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,296 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 6 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
Vallejo Tools stainless steel Extra Fine Curved Tweezers 115mm
Κωδικός προϊόντος
T12004
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 9 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Vallejo Tools Plastic Cutter Scriber Tool & 5 Spare Blades
Κωδικός προϊόντος
T06012
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,083 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 9 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Vallejo Tools – 5pc diamond file set 100mm
Κωδικός προϊόντος
T03004
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 9 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Revell Model Set Panther Ausf. G 1/72
Κωδικός προϊόντος
63171
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,332 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26,5 × 5,5 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Revell Model Set Sd.Kfz. 164 Nashorn 1/72
Κωδικός προϊόντος
63358
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,357 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26,5 × 5,5 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Extra fine curved tweezers
Κωδικός προϊόντος
58805
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,050 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8,5 × 25 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
BANDAI SPIRITS – ENTRY NIPPER pink
Κωδικός προϊόντος
74935
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,062 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 9 × 4 cm |
| Μάρκα | Bandai |
Hguc gundam moon 1/144
Κωδικός προϊόντος
62085
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,664 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33,5 × 22 × 12,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam f91 1/144
Κωδικός προϊόντος
46439
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,308 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam calibarn 1/144
Κωδικός προϊόντος
91390
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,470 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
One piece Grand Ship Collection – Queen Mama Chanter
Κωδικός προϊόντος
56227
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
One piece Grand Ship Collection – going merry
Κωδικός προϊόντος
46904
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,370 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Yu-Gi-Oh! Figure-Rise Standard Amplified – egyptian god obelisk the tormentor
Κωδικός προϊόντος
103400
SOLD OUT
105,00 €| Βάρος | 1,177 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 12,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Yugioh |
Masking tape 6mmx18m – 2 pack
Κωδικός προϊόντος
58796
SOLD OUT
5,00 €| Βάρος | 0,028 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 8 × 3 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Strong curved stain steel tweezers 175mm
Κωδικός προϊόντος
75071
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,065 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9,5 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Rg gundam MSM-07S CHAR’S Z’GOK 1/144
Κωδικός προϊόντος
8008
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,487 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
One piece going merry model kit 28cm
Κωδικός προϊόντος
46913
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,971 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Hguc amx-104 gundam r-jarja 1/144
Κωδικός προϊόντος
63941
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,442 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf star build strike gundam plavsky wing 1/144
Κωδικός προϊόντος
43933
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,408 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf gundam fenice rinascita 1/144
Κωδικός προϊόντος
39817
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,421 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf gundam denial 1/144
Κωδικός προϊόντος
32609
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,458 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam vidar 1/144
Κωδικός προϊόντος
52657
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,328 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |












