Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Hg gundam duel r02 1/144
Κωδικός προϊόντος
11559
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,340 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam aegis r05 1/144
Κωδικός προϊόντος
13077
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,374 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg gundam hi nu 1/144
Κωδικός προϊόντος
77333
SOLD OUT
60,00 €| Βάρος | 1,176 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 10 Megatron
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71158
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,317 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 11 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 09 Optimus Prime
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71157
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,309 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 11 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
German Panzer IV Type J – 1 figure 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35181
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,568 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Extra Thin Cement Quick-Setting (40 ml)
Κωδικός προϊόντος
TAM87182
SOLD OUT
5,00 €| Βάρος | 0,130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 6 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Masking Tape Refill (18mm width x 18 m length)
Κωδικός προϊόντος
TAM87035
SOLD OUT
3,50 €| Βάρος | 0,039 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 8 × 4 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
AK8209-A3 Cutting Mat A3 (450 x 300 mm)
Κωδικός προϊόντος
AK8209-A3
SOLD OUT
14,00 €| Βάρος | 0,793 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47 × 32 × 2 cm |
| Μάρκα | AK |
Sharp Pointed Side Cutter
Κωδικός προϊόντος
TAM74035
SOLD OUT
33,00 €| Βάρος | 0,092 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20,5 × 9,5 × 4 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
USAF Fairchild Republic A-10A Thunderbolt II 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61028
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,699 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Panzer IV Ausf. G Sd.Kfz. 161/1 early production 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35378
SOLD OUT
43,00 €| Βάρος | 0,725 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Sd.Kfz.2 Kettenkraftrad (Mid-production) 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35377
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,306 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Wehrmacht Tank Crew Set 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35354
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,176 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 28 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Είδος | Φιγούρες |
| Κλίμακες | 1/35 |
U.S. MAIN BATTLE TANK M1A2 SEP Abrams TUSK II 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35326
SOLD OUT
54,00 €| Βάρος | 0,985 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 27,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Israel Merkava MBT – 1 figure 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35127
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,624 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
British flame-throwing tank Churchill Crocodile or Churchill Mk VII 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35100
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,676 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
U.S. Army Infantry 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35013
SOLD OUT
4,50 €| Βάρος | 0,102 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 17,5 × 4,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Είδος | Φιγούρες |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Heavy Tank Tiger I Early Production (Eastern Front) 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32603
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,529 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
American fighter aircraft Republic P-47D Thunderbolt “Bubbletop” and 1/4 ton 4×4 Light Vehicle – Set 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM25214
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,604 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Nissan Skyline GT-R (R32) Nismo-Custom 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24341
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,414 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Subaru Impreza WRC’98 – Monte Carlo 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24199
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,482 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Nissan Skyline GT-R 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24090
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,384 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
yamaha YZF-R1 1/12
Κωδικός προϊόντος
TAM14073
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,462 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Wild Grass medium green 9 mm 50g
Κωδικός προϊόντος
NCH07118
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,074 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 16 × 6 cm |
| Μάρκα | Noch |
SET OF 3 STAINLESS STEEL CARVERS
Κωδικός προϊόντος
ITA50819
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,087 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
CRAFT KNIFE WITH 5 BLADES (No11)
Κωδικός προϊόντος
ITA50818
SOLD OUT
7,00 €| Βάρος | 0,057 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
War Thunder: American Aircraft Fighter F-16C Fighting Falcon – New parts 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA35105
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,487 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
IDF Merkava Mk.IIID 1/35
Κωδικός προϊόντος
HB82441
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,895 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43 × 28 × 10 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/35 |
AK8169 AUTUMN YELLOW SHRUBBERIES 1:35 / 75MM / 90MM
Κωδικός προϊόντος
AK8169
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,048 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | AK |
AK8144 Leaves and Shrubberry Foliage (Elongated-1:48, 1:35 or 1:32)
Κωδικός προϊόντος
AK8144
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 11 × 20 × 4 cm |
| Μάρκα | AK |
Starter Set – German Fighter Messerschmitt Bf109F-4 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55014
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,178 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 22 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Focke Wulf Fw190A-8 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR01020A
SOLD OUT
11,00 €| Βάρος | 0,137 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 14,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
vallejo model color – Glossy Black 18ml
Κωδικός προϊόντος
70.861
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
maisto assembly line – volkswagen beetle 1/24
Κωδικός προϊόντος
48/39926
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,566 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 12 × 19 cm |
| Μάρκα | Maisto |
| Κλίμακες | 1/24 |
maisto assembly line – 2019 mercedes benz g class
Κωδικός προϊόντος
48/39536
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,743 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 12 × 19 cm |
| Μάρκα | Maisto |
| Κλίμακες | 1/24 |












