Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
maisto assembly line – porsche 911 gt2 rs 1/24
Κωδικός προϊόντος
48/39523
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,611 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 12 × 19 cm |
| Μάρκα | Maisto |
| Κλίμακες | 1/24 |
maisto assembly line – audi r8 v10 1/24
Κωδικός προϊόντος
48/39510
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,698 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 12 × 19 cm |
| Μάρκα | Maisto |
| Κλίμακες | 1/24 |
maisto assembly line – bmw m4 gts 1/24
Κωδικός προϊόντος
48/39249
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,682 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 12 × 19 cm |
| Μάρκα | Maisto |
| Κλίμακες | 1/24 |
maisto assembly line – lamborghini 1/24
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,707 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 12 × 19 cm |
| Μάρκα | Maisto |
| Κλίμακες | 1/24 |
Transformers: Generation One AMK Mini Series Plastic Model Kit Optimus Prime 12cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKG1OP
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,184 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 7 × 25,5 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Transformers: Generation One AMK Mini Series Plastic Model Kit Megatron 12cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKG1MG
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,195 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 7 × 25,5 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Sdw heroes gf gundam astraea type-f
Κωδικός προϊόντος
MK68365
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,354 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
Hg rx-78-2 beyond global gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK58205
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,327 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Sd gundam destiny ex standard
Κωδικός προϊόντος
70337
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,180 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
HG GUNDAM BARBATOS iron-Blooded Orphans 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK57977
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,312 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Megasize gundam unicorn destroy mode 1/48
Κωδικός προϊόντος
56621
SOLD OUT
110,00 €| Βάρος | 2,732 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 41 × 16,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Hguc gundam rx-178 mk ii titans 1/144
Κωδικός προϊόντος
28569
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,371 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgce gundam aile strike 1/144
Κωδικός προϊόντος
46200
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,354 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam lightning buster 1/144
Κωδικός προϊόντος
98476
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,456 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam astray red frame 1/144
Κωδικός προϊόντος
21369
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,327 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam astray blu 1/144
Κωδικός προϊόντος
21226
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,327 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RG WING ZERO EW GUNDAM 1/144
Κωδικός προϊόντος
18685
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,542 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Transformers 8 AMK Series Plastic Model Kit D-16 megatron 20cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKM8MG
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,547 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Neon Genesis Evangelion AMK Series Plastic Model Kit Eva-02 20cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKEVA02
SOLD OUT
39,00 €| Βάρος | 0,618 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
| Θέμα | Evangelion |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 11 Optimus Prime
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71161
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,335 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 11 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
HGUC GM Striker gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
14920
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,361 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg akatsuki oowashi unit gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
100062
SOLD OUT
90,00 €| Βάρος | 0,997 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41,5 × 33 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 14 Sentinel Prime
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71164
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,287 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 11 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 12 Megatron
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71162
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,326 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 11 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
Straight tip stain steel tweezers 175mm
Κωδικός προϊόντος
75070
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,071 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Vallejo Effects – Flat Rectangular Synthetic Brush No. 2 – no.10
SOLD OUT
4,00 € – 6,50 €Price range: 4,00 € through 6,50 €| Βάρος | 0,013 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 5 × 2 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Size | 10, 2, 4, 6, 8 |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
vallejo model color – Silver 18ml
Κωδικός προϊόντος
70.997
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo model color – Bright Green 18ml
Κωδικός προϊόντος
70.758
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Hg lfrith gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
86327
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,379 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Θέμα | Gundam |
Hg throne drei gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
14789
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HGUC rx-78gp03s Gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
25131
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,470 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg RX-9/C Narrative Gundam C-Packs 1/144
Κωδικός προϊόντος
64854
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,508 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg g-self with perfect pack gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
9135
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,621 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
PG Unleashed Rx-78-2 Gundam 1/60
Κωδικός προϊόντος
MK60765
SOLD OUT
300,00 €| Βάρος | 3,402 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 65,5 × 42,5 × 15,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Perfect Grade |
| Κλίμακες | 1/60 |
Transformers Generation One AMK Mini Series Plastic Model Kit Bumblebee 10cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKG1BB
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,169 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 7 × 25 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Model Set Boeing 747-200 1/390
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,248 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 5,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/390 |












