Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
DRAGON BALL Figure-rise Standard – super saiyan broly model kit
Κωδικός προϊόντος
59008
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 0,655 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 23 × 15,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Hguc byarlant gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
61339
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,682 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 13 × 22 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg unicorn banshee norn gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
59342
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,777 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgbf crossbone x1 full cloth gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
37729
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,457 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc galbaldy gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
60578
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,404 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg throne ein gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
27427
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,418 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 05 Optimus Primal Robot
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71145
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,157 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – super saiyan god super saiyan vegetto model kit
Κωδικός προϊόντος
64395
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – perfect cell model kit
Κωδικός προϊόντος
51023
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,533 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – ultimate gohan model kit
Κωδικός προϊόντος
72729
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,500 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Rg exia gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
7300
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,479 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG EX (RFV) gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK66701
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,406 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Spoon Integra TypeR (DC2), yellow/black 1/24
Κωδικός προϊόντος
FUJ046341
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,406 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34,5 × 22,5 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Fujimi |
| Κλίμακες | 1/24 |
Douglas F4D-1 Skyray 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60741
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,279 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
American multi-role fighter Lockheed Martin F-35B Lightning II 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60793
SOLD OUT
45,00 €| Βάρος | 0,533 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
Ger. Tank Destroyer Marder III 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35248
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,409 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Zundapp KS600 Motorcycle and Sidecar 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35384
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,196 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 18 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Hanomag Sonderkraftfahrzeug 251/1 Kit 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35020
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,417 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
RG neon genesis evangelion unit 00 1/144
Κωδικός προϊόντος
71122
SOLD OUT
60,00 €| Βάρος | 0,300 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 21 × 7 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Evangelion |
| Κλίμακες | 1/144 |
M4A3 Sherman 105mm Howitzer – Assault Support – 4 figures 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35251
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,604 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Panther Ausf A Medium Tank – 2 figures 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35065
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German cruiser Prinz Eugen 1945 1/700
Κωδικός προϊόντος
TRU05767
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41,5 × 16 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Trumpeter |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Aircraft Carrier Taiho – Water Line Series 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31211
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,451 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Battleship Yamato 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31113
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,451 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Aircraft Carrier Zuikaku Water Line Series Pearl Harbor Attack 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31223
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,371 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Suzuya Heavy Cruiser 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31343
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,288 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Aircraft Carrier Shinano 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31215
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,444 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 17 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Aircraft Carrier Junyo – Waterline Series 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31212
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,443 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Light Cruiser Mogami – Water Line Series 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31359
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,301 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
JMSDF Defense Ship LST-4001 Ohsumi 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31003
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,273 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
U.S. Navy Battleship New Jersey BB-62 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31614
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,499 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 17 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
P-118 Mr. White Putty 30g
Κωδικός προϊόντος
GSP118
SOLD OUT
5,00 €| Βάρος | 0,046 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Mr. Hobby |
Yu-Gi-Oh! Figure-Rise Standard – The Legendary Exodia Incarnate model kit
Κωδικός προϊόντος
91400
SOLD OUT
68,00 €| Βάρος | 1,025 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Yugioh |
DRAGON BALL Figure-rise Standard SUPER SAIYAN GOD SUPER SAIYAN SON GOKU(PKG renewal) model kit
Κωδικός προϊόντος
MK58228
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,422 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Lockheed Martin F-16D Tigermeet 2014 Model Set 1/72
Κωδικός προϊόντος
63844
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,626 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 35 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Me262 & P-51B Mustang Model Set Combat Set 1/72
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,490 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 6,5 × 32 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |












