Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Taisan Porsche 911 GT2 1995 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24175
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,460 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Nissan Silvia K’s 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24078
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,323 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Subaru Impreza WRX STi 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24231
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,380 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Sd.Kfz.223 LEICHTER PANZERSPAHWAGEN (FU) w/ 2 Figures w/Photo Etched Part 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35268
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,299 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 19 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Ger. 37mm Anti-tank Gun Kit – 4 figures 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35035
SOLD OUT
6,00 €| Βάρος | 0,152 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 18 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Είδος | Φιγούρες |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Infantry Mortar Team 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35193
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,110 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 17,5 × 4,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Είδος | Φιγούρες |
| Κλίμακες | 1/35 |
Russian Army Assault Infantry – 12 figures 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35207
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,214 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 16 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Είδος | Φιγούρες |
| Κλίμακες | 1/35 |
Nissan Skyline 2000 GT-R Hard top 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24194
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,413 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Vallejo Matt Varnish 400ml
Κωδικός προϊόντος
28531
SOLD OUT
14,00 €| Βάρος | 0,547 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21,5 × 8,5 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Βερνίκια |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 08 Nemesis Prime 8-13cm
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71155
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,300 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – Super Saiyan 2 Son Gohan model kit
Κωδικός προϊόντος
MK58214
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,362 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
Hg gundam 00 command qant desert type 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK66695
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam amazing barbatos lupus 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK66699
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,611 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – super saiyan broly full power model kit
Κωδικός προϊόντος
63296
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 0,676 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Model Set AH-64A Apache 1/100
Κωδικός προϊόντος
04985
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,232 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 5,5 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
One Piece Grand Ship Collection Trafalgar Law’s Submarine model kit
Κωδικός προϊόντος
MK57422
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,375 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Panther Type G Early Version 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35170
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,634 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Tank Destroyer Jagdpanther Sd.Kfz 173 Late Version – 1 figure 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35203
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,630 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
U.S. M1A1 Abrams 120mm Gun Main Battle Tank
Κωδικός προϊόντος
TAM35156
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,690 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Panzerkampfwagen III Ausf. L – 1 figure 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35215
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,501 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
F-16C/N “Aggressor/Adversary” 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61106
SOLD OUT
53,00 €| Βάρος | 0,702 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 22 × 10 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
FW190 A-3 Focke-Wulf 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61037
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,306 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
A6M3 Type 32 Zero Fighter 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61025
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,297 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Gundam Accessories – Action Base 5 (Clear)
Κωδικός προϊόντος
MK58816
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,100 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 21 × 2 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
Warlord Games A3 Cutting Mat 45cm x 30cm
Κωδικός προϊόντος
843419910
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,666 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47 × 33 × 2 cm |
Action Base 6 Clear Color
Κωδικός προϊόντος
MK64214
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,088 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 20 × 2 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
Vallejo Basic Primer – White 400ml
Κωδικός προϊόντος
28010
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,469 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8,5 × 8,5 × 21,5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Primer |
HG gundam Zaku Ⅱ Type C-6/R6 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK57576
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,477 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Mg gundam unicorn 2 rx-0 banshee 1/100
Κωδικός προϊόντος
MK63045
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 1,215 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Master Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
DRAGON BALL Figure-rise Standard FINAL FORM FRIEZA (RENEWAL VERSION) model kit 12cm
Κωδικός προϊόντος
MK58303
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,322 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
The Army Painter – Battlefield Field Grass
Κωδικός προϊόντος
BF4114
SOLD OUT
6,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9,5 × 9,5 × 6 cm |
| Μάρκα | The Army Painter |
vallejo game air Black 18ml
Κωδικός προϊόντος
76.051
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game air Dead White 18ml
Κωδικός προϊόντος
76.001
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Hexed Lichen 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.015
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo model color Light Pink 18ml
Κωδικός προϊόντος
70.748
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Electric Blue 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.023
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |












