Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
vallejo game color Glacier Blue 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.095
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
ONE PIECE GRAND SHIP COLLECTION – RED FORCE model kit
Κωδικός προϊόντος
46903
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
ONE PIECE GRAND SHIP COLLECTION – MOBY DICK model kit
Κωδικός προϊόντος
MK57429
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,426 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Dragon Ball Super Figure-rise Standard – SON GOKOU ULTRA INSTINCT model kit
Κωδικός προϊόντος
82947P
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,438 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
RG Crossbone Gundam X1 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK57617
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,552 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Naruto Figure-rise Standard – naruto uzumaki model kit 15cm
Κωδικός προϊόντος
62093
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,396 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Naruto |
Mg gundam unicorn rx-0 full armor ver.ka 1/100
Κωδικός προϊόντος
14969
SOLD OUT
100,00 €| Βάρος | 2,165 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 16 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Master Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
RG MSN-04 sazabi gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
61415
SOLD OUT
60,00 €| Βάρος | 1,025 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 32 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg ms-06s zaku gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
718
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,509 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg AMX-004 QUBELEY REVIVE gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
4842
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,559 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg msz-006 zeta revive gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
54855
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,539 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg unicorn gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
56623
SOLD OUT
47,00 €| Βάρος | 0,629 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg YMS-15 GYAN REVIVE gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
49306
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg msn-00100 hyaku-shiki gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
50489
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,384 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg v2 assault buster gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
32563
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,475 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Transformers Rise of the Beasts AMK Series Plastic Model Kit Optimus Prime 20cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKM7OP
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,543 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Transformers Rise of the Beasts AMK Series Plastic Model Kit Bumblebee 16cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKM7BB
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,475 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 06 Mirage 8-13cm
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71151
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,263 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 03 Scourge 8-13cm
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71143
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,257 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 02 Bumblebee 8-13cm
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71142
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,292 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 01 Optimus Prime 8-13cm
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71141
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,293 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
hg Dilanza Sol gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65113
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG YF-29 Durandal Valkyrie (Saotome Alto Machine) Macross Frontier 1/100
Κωδικός προϊόντος
MK65420
SOLD OUT
60,00 €| Βάρος | 0,650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 11,5 × 21 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
Mg gundam – blitz 1/100
Κωδικός προϊόντος
29965
SOLD OUT
55,00 €| Βάρος | 0,826 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 32 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Master Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
Rg gundam – astray red frame 1/144
Κωδικός προϊόντος
8030
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,442 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HGUC ZAKU II KAI gundam 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK58262
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,340 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 8 × 21 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RG FULL ARMOR UNICORN GUNDAM 1:144
Κωδικός προϊόντος
82817P
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 1,222 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 10 × 32 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG iMMORTAL JUSTICE GUNDAM 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK66285
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,473 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 10 × 21 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
vallejo game color Sunrise Blue 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.118
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
My First Tools Set
Κωδικός προϊόντος
ITA50830
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,132 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 19 × 2 cm |
| Μάρκα | Italeri |
BOEING 747-200 MODEL SET 1:390
Κωδικός προϊόντος
64210
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,249 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 27 × 5 cm |
| Μάρκα | Revell |
German Pzkpw IV AusfD Kit – CA196 1:35
Κωδικός προϊόντος
TAM35096
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,496 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
West German Leopard A4 Tank Kt 1:35
Κωδικός προϊόντος
TAM35112
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,543 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Sturmgeschutz IV Kit – CA187 1:35
Κωδικός προϊόντος
TAM35087
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,471 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Japanese Navy Submarine – I-16 & I-58 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31453
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,107 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 11,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Navy Destroyer Vampire – Royal Australian Navy 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31910
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,054 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 11,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |












