Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
British Destroyer O Class 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31904
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,101 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 11,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Military Transport Set 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31501
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,106 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 11,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Ford Mustang GT4 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24354
SOLD OUT
42,00 €| Βάρος | 0,634 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Porsche 911 GT2 Road Version Club Sport 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24247
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,468 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 22 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Nissan Skyline GT-R V・Spec 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24145
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,362 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Honda S2000 (2001 Version) 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24245
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Calsonic Skyline GT-R (R33) 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24184
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,509 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Douglas A-1J Skyraider 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61073
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,633 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
NAKAJIMA A6M2-N TYPE 2 FLOAT PLANE FIGHTER (RUFE) w/ 2 Figures 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61017
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,331 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
HG Heindree Sturm 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65112
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,299 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31,5 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
ENTRY GRADE BUILD STRIKE EXCEED GALAXY 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK65689
SOLD OUT
18,00 €| Βάρος | 0,369 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
HGUC GOUF GUNDAM 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK58007
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,378 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
rg rx-93 NU GUNDAM 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK57842
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,848 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG GUNDAM LFRITH THORN 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65097
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,386 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31,5 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG MS-06S ZAKU Ⅱ 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK60453
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,434 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Mg Gundam RX-93V Nu Ver Ka 1:100
Κωδικός προϊόντος
3674
SOLD OUT
89,00 €| Βάρος | 1,519 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 12,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Master Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
MG HYAKU-SHIKI VER.2.0 1/100
Κωδικός προϊόντος
MK61592
SOLD OUT
84,00 €| Βάρος | 0,926 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Master Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
Full Mechanics gundam Mailes Kenbu Zan 1:48
Κωδικός προϊόντος
MK63395
SOLD OUT
70,00 €| Βάρος | 1,228 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Full Mechanics |
vallejo game color pale flesh 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.003
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
hg Gundam Plutine 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65721
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,527 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Tiger I German Tiger I Late Production 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM32575
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,483 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German King Tiger Production Turret 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM32536
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,540 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
IDF Merkava Mk.IIID 1:72
Κωδικός προϊόντος
HB82916
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,198 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27,5 × 18,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/72 |
MODEL SET TORNADO GR.1 RAF 1:72
Κωδικός προϊόντος
64619
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 35 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Model Set F-14A Black Tomcat 1:144
Κωδικός προϊόντος
64029
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,261 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 27 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/144 |
Model Set AH-64D Longbow Apache 1:144
Κωδικός προϊόντος
64046
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,262 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 29,5 × 23,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/144 |
1965 Chevy Impala 1:25
Κωδικός προϊόντος
14190
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,547 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 19 × 13 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/25 |
Model Set Millennium Falcon 1:241
Κωδικός προϊόντος
63600
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,327 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26,5 × 29,5 × 6 cm |
| Μάρκα | Revell |
Model Set Combat Set Me262 & P-51B Mustang 1:72
Κωδικός προϊόντος
63711
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,487 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 32 × 7 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Gundam Marker Gm-06 blue
Κωδικός προϊόντος
15184
SOLD OUT
4,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Gsi Creos |
| Είδος | Markers |
Gundam Marker Gm-05 silver
Κωδικός προϊόντος
15510
SOLD OUT
4,50 €| Βάρος | 0,020 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Gsi Creos |
| Είδος | Markers |
4.5 Stainless Curved Point Tweezer
Κωδικός προϊόντος
EX30410
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,026 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 8 × 4 cm |
| Μάρκα | Excel |
Sharp Point Tweezers – Stainless & 12cm long
Κωδικός προϊόντος
EX30412
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,033 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 8 × 4 cm |
| Μάρκα | Excel |
THE ARMY PAINTER – HOBBY TOOL KIT
Κωδικός προϊόντος
TL5050
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,432 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | The Army Painter |
VALLEJO SHADER – FILBERT SHADER FLAT SYNTHETIC BRUSH NO. 6
Κωδικός προϊόντος
B06006
SOLD OUT
4,50 €| Βάρος | 0,010 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 6 × 2 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
VALLEJO PRECISION – ROUND SYNTHETIC BRUSH, TRIANGULAR HANDLE NO. 3/0
Κωδικός προϊόντος
B03030
SOLD OUT
4,00 €| Βάρος | 0,010 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 6 × 2 cm |
| Μάρκα | Vallejo |












