Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
vallejo Airbrush Thinner 18ml
Κωδικός προϊόντος
71.261
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Thinner |
vallejo game color metallic Polished Gold 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.055
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color metallic Dark Gunmetal 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.054
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color metallic Silver 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.052
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Wolf Grey 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.047
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color neutral Grey 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.050
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Orange Fire 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.008
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,040 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Full Mechanics Gundam Aerial 1:100
Κωδικός προϊόντος
MK65090
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,756 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/100 |
| Είδος | Full Mechanics |
REVELL DASSAULT AVIATION RAFALE C – 1:48
Κωδικός προϊόντος
03901
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,752 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 27 × 9 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/48 |
mg Eclipse Gundam 1/100
Κωδικός προϊόντος
MK61919
SOLD OUT
65,00 €| Βάρος | 1,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/100 |
| Είδος | Master Grade |
Wing Zero Honoo Gundam hg 1:144
Κωδικός προϊόντος
33718
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
ZGMF-X42S DESTINY gundam hg 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK57606
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,527 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
rg Rx-78-2 Gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK61594
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,525 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
rg God gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK63358
SOLD OUT
45,00 €| Βάρος | 0,569 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
hg Infinite Justice Gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK58930
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,482 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
Build Strike Gundam hg Full Package 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK57718
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
rg Wing Gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK61661
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,605 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
hg RX-178 Gundam MK-II AEUG 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK59168
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,373 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
Gundam Astray Goldframe Amatsu Mina RG 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK55460
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,650 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
ZGMF-X20A Strike Freedom gundam hg 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK0631
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,512 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RX-93 Gundam Nu HG 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK0673
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,555 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
Nissan Skyline GT-R V spec II 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24258
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,382 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Calsonic GT-R (R34) 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24219
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,534 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Lancia Stratos Turbo with Driver Figure 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM25210
SOLD OUT
33,00 €| Βάρος | 0,331 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
British Battle Cruiser Repulse 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31617
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,384 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
US Escort Carrier CVE-9 Bouge 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31711
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,243 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
U.S. Aircraft Carrier Hornet CV-8 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM77510
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,397 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Light Cruiser Isuzu – Waterline Series 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31323
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,156 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 13 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
British Battleship King George V 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM77525
SOLD OUT
16,00 €| Βάρος | 0,318 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 13 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Navy Destroyer Shimakaze – Water Line Series 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31460
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,153 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 13 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
WWII Japanese Navy Auxiliary Vessels 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31519
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,080 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 11 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Navy Destroyer Hatsuyuki 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31404
SOLD OUT
9,00 €| Βάρος | 0,120 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 12 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Navy Destroyer Sakura 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31429
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,076 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 11 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
British Battleship King George V 1:350
Κωδικός προϊόντος
TAM78010
SOLD OUT
68,00 €| Βάρος | 1,500 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 78 × 27 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/350 |
U.S. M41 Walker Bulldog Kit – 3 figures 1:35
Κωδικός προϊόντος
TAM35055
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,366 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
North American P-51B Mustang 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61042
SOLD OUT
21,00 €| Βάρος | 0,317 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |












