Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Nakajima J1N1-Sa Night Fighter Gekko Type 11 Kou (Irving) – 2 figures 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61093
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,562 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Vought F4U-1D Corsair 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61061
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,356 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 23 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Lockheed Martin F-16C Block 25/32 Fighting Falcon Air National Guard ANG 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61101
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,663 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 10 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
McDonnell Douglas F-15C Eagle with figures 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61029
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,682 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Republic P-47D Thunderbolt 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61086
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,495 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
A6M2 Type 21 Zero Fighter Zeke 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61016
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,313 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
A6M5c Type 52 Zero Fighter – 7 figures 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61027
SOLD OUT
11,00 €| Βάρος | 0,299 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Mitsubishi A6M5 Zero Fighter (Zeke) 1:72
Κωδικός προϊόντος
TAM60779
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,228 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
Republic P-47D Thunderbolt Razorback 1:72
Κωδικός προϊόντος
TAM60769
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,284 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
Lockheed Martin F-16CJ [Block 50] Fighting Falcon (full equipment) – 1 figure 1:72
Κωδικός προϊόντος
TAM60788
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,341 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
F-16CJ Fighting Falcon with figure 1:72
Κωδικός προϊόντος
TAM60786
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,296 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
VALLEJO GAME COLOR FLUO – FLUORESCENT VIOLET 18ml
Κωδικός προϊόντος
72159
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,039 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Fluo |
VALLEJO GAME COLOR – AQUAMARINE 18ml
Κωδικός προϊόντος
72119
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,039 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
VALLEJO GAME COLOR – TURQUOISE 18ml
Κωδικός προϊόντος
72024
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,039 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
GUNDAM ACCESSORIES – ACTION BASE 4 (BLACK)
Κωδικός προϊόντος
MK58815
SOLD OUT
8,00 €| Βάρος | 0,172 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 22 × 3 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
SD GUNDAM EX-STANDARD 012 GUNDAM DEATHSCYTHE HELL EW
Κωδικός προϊόντος
MK55701
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,166 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
GUNDAM – SD GUNDAM EX-STANDARD 005 UNICORN GUNDAM (DESTROY MODE)
Κωδικός προϊόντος
MK57966
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,165 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
MODEL SET P-51D MUSTANG 1:72
Κωδικός προϊόντος
64148
SOLD OUT
17,00 €| Βάρος | 0,243 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 22 × 5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
gundam ENTRY GRADE 1:144 LAH
Κωδικός προϊόντος
MK65688
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,325 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
Tamiya Cement glue 40ml
Κωδικός προϊόντος
TAM87003
SOLD OUT
4,00 €| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 6 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Mark Fit glue (Strong type) – 40ml
Κωδικός προϊόντος
TAM87135
SOLD OUT
4,00 €| Βάρος | 0,140 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 6 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Grumman F4F-4 Wildcat and Mitsubishi Zero Dogfight – Double model set 1:72
Κωδικός προϊόντος
AIR50184
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,521 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 21 × 19 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
RENAULT R5 Alpine Rally 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3652
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,389 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
Porsche RSR 934 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3625
SOLD OUT
29,00 €| Βάρος | 0,363 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
Nissan Skyline GT-R V-spec R34 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24210
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,459 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Subaru Impreza WRC 1999 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24218
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,486 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
7TP Polski Lekki Czołg Jednowieżowy MODEL SET 1:35
Κωδικός προϊόντος
MIR/835092
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,392 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/35 |
KUBUŚ Armoured car – Warsaw Uprising August 1944 model set 1:35
Κωδικός προϊόντος
MI/835091
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,399 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/35 |
PZL-37A “ŁOŚ” Polski Samolot Bombowy model set 1:72
Κωδικός προϊόντος
MIR/872095
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,394 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/72 |
PZL.11c September 1939 model set 1:48
Κωδικός προϊόντος
MI/848095
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,354 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/48 |
PZL-37A ‘ŁOŚ’ Polish Bomber model set 1:72
Κωδικός προϊόντος
MI/872095
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,365 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/72 |
GLOSTER JAVELIN F AW Mk 9 British Subsonic Interceptor Aircraft model set 1:72
Κωδικός προϊόντος
MI/872093
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,452 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/72 |
ORP ‘BURZA’ wz.44 Polish destroyer II WS model set 1:400
Κωδικός προϊόντος
MI/840094
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,330 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/400 |
Citadel Base – Retributor Armour 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921187805
SOLD OUT
4,80 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Wraithbone 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921188260
SOLD OUT
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Dry – Necron Compound 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921192328
SOLD OUT
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |












