Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Citadel Shade – Agrax Earthshade 18ml
Κωδικός προϊόντος
5011921176441
SOLD OUT
6,30 €| Βάρος | 0,039 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
vallejo Dark Green color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.028
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo Camouflage Green color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.031
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo Earth color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.062
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo Barbarian Skin color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.071
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo Royal Purple color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.016
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo Ultramarine Blue color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.022
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo deep Magenta color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.113
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo Special FX Green Rust color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.605
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Special FX |
vallejo Sombre Grey color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.048
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo Special FX Thick Blood color 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.602
SOLD OUT
3,00 €| Βάρος | 0,032 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Special FX |
Getting Started With Warhammer 40000
Κωδικός προϊόντος
60040199169
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,421 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 25 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Introductory set |
THE ARMY PAINTER – SELF-HEALING CUTTING MAT
Κωδικός προϊόντος
TL5049
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,416 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 25 × 3 cm |
| Μάρκα | The Army Painter |
dragon ball Figure-rise Standard Piccolo Renewal Package Version model kit 17cm
Κωδικός προϊόντος
82239P
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,519 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
DRAGON BALL FIGURE-RISE STANDARD SUPER SAIYAN GOD SUPER SAIYAN VEGETA (RENEWAL version) 15cm
Κωδικός προϊόντος
MK58227
SOLD OUT
38,00 €| Βάρος | 0,408 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
HGUC MSN-06S SINANJU gundam model kit 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK58813
SOLD OUT
32,00 €| Βάρος | 0,652 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
SHENLONG GUNDAM model kit HG 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK63364
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
North American P-51D Mustang airfix 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR01004
SOLD OUT
11,00 €| Βάρος | 0,125 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 15,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Westland Sea King HC.4 airfix 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR04056
SOLD OUT
29,00 €| Βάρος | 0,319 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 18 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Junkers Ju87 B-1 Stuka airfix 1:72
Κωδικός προϊόντος
AIR03087A
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,246 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 18 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Supermarine Spitfire Mk.Ia airfix 1:72
Κωδικός προϊόντος
AIR01071B
SOLD OUT
11,00 €| Βάρος | 0,098 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 16 × 5 cm |
North American F-51D Mustang airfix 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR02047A
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,169 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 15 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
British Battleship Nelson tamiya 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM77504
SOLD OUT
14,00 €| Βάρος | 0,290 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 13 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
German Battle Cruiser Scharnhorst tamiya 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM77518
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,312 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 13 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Russian SSGN Kursk Oscar II Class tamiya 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31906
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 12 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
German Navy Type 212 Attack Submarine hobbyboss 1:350
Κωδικός προϊόντος
HB83527
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,076 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 15 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/350 |
Warhammer 40000 – Adeptus Custodes Sisters of Silence
Κωδικός προϊόντος
99120108074
SOLD OUT
45,00 €| Βάρος | 0,155 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 4 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Adeptus Custodes |
Italian Heavy Cruiser Pola (1941) hobbyboss 1:350
Κωδικός προϊόντος
HB86502
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,640 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 56 × 27 × 9 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/350 |
Arizona BB-39 (1941) hobbyboss 1/350
Κωδικός προϊόντος
HB86501
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 1,089 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 67 × 26,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/350 |
Honda CB750F ‘Custom Tuned tamiya 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14066
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,391 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Honda CB750F tamiya 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14006
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,364 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Yamaha Virago XV1000 tamiya 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14044
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,376 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Yamaha XV1600 Road Star tamiya 1/12
Κωδικός προϊόντος
TAM14080
SOLD OUT
29,00 €| Βάρος | 0,518 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Yamaha YZF-R1M tamiya 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14133
SOLD OUT
42,00 €| Βάρος | 0,543 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Ducati Desmosedici GP4 MotoGP 2004 tamiya 1/12
Κωδικός προϊόντος
TAM14101
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,488 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Kawasaki Ninja ZX-RR tamiya 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14109
SOLD OUT
39,00 €| Βάρος | 0,480 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |












