Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “FORD ESCORT RS1800 Mk.II 1/24” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
German Tiger I Initial Production Ausführung Afrika 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35227
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,751 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Tank Destroyer Marder III M, Normandy Front 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35364
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,504 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Panzerkampfwagen IV Ausf G. Early Production & Motorcycle Eastern Front 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM25209
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,757 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 27 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
British Chieftain Mk. 5 Tank – 3 figures 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35068
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,621 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 24 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German Tank Panzerkampfwagen IV Ausf.H Late Production 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32584
σε απόθεμα
23,00 €| Βάρος | 0,383 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Heinkel He162 A2 – “Salamander” 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61097
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,356 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Panzer IV Ausf. F 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35374
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,687 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
French Light Tank H39 Pz.Kpfw.38H 735(f) – 2 figures 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35389
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31,5 × 21,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Mitsubishi Isshikirikko Type 11 G4M1 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61049
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,884 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 27,5 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Fw 190A-7 – ProfiPACK Edition 1/48
Κωδικός προϊόντος
EDU82138
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,555 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 25 × 9 cm |
| Μάρκα | Eduard |
| Κλίμακες | 1/48 |
Spitfire Mk.Vb Early – Weekend Edition 1/48
Κωδικός προϊόντος
EDU84198
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,486 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 25 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Eduard |
| Κλίμακες | 1/48 |
Mitsubishi A6M3 Zero Fighter Model 32 (Hamp) 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60784
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,241 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
Ilyshin IL-2 Shturmovik 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60781
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,263 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
German Battleship Bismarck 1/600
Κωδικός προϊόντος
AIR04204V
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,302 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 13,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/600 |
British Aicraft Carrier HMS Ark Royal 1/600
Κωδικός προϊόντος
AIR04208V
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,343 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 13,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/600 |
British Fighter Folland Gnat T.1 1/48
Κωδικός προϊόντος
AIR05123
σε απόθεμα
34,00 €| Βάρος | 0,293 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38 × 20,5 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/48 |
Vallejo Tools Strong Curved Stainless Steel Tweezers 175mm
Κωδικός προϊόντος
T12009
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,068 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 9 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Vallejo Tools FlexiSander Dual Grit x3 (80x30x12 mm)
Κωδικός προϊόντος
T04004
σε απόθεμα
7,00 €| Βάρος | 0,054 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,5 × 11 × 6 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Revell Model Set sWS with Flak43 and Sd.Ah58 Ammo Trailer 1/72
Κωδικός προϊόντος
63293
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,468 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26,5 × 5,5 × 29,5 cm |
| Μάρκα | Revell |
| Κλίμακες | 1/72 |
Transformers: Rise of the Beasts AMK Series Plastic Model Kit Scourge 22cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKM7SC
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,561 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Rg gundam rx-78 gp01 zephyranthes 1/144
Κωδικός προϊόντος
5159
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
One piece Grand Ship Collection – marine Warship model kit
Κωδικός προϊόντος
44786
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,423 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Hg gundam age-3 normal 1/144
Κωδικός προϊόντος
19694
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,410 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Warlord Modelling Knife
Κωδικός προϊόντος
843419901
σε απόθεμα
5,00 €| Βάρος | 0,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8,5 × 25 × 5 cm |
gundam aile strike rg 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK61613
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,522 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Tamiya Cement 20ml
Κωδικός προϊόντος
TAM87012
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,083 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 6 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Polishing Compound TAMIYA – Finish (22ml)
Κωδικός προϊόντος
TAM87070
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,044 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 5 × 4 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Cutting Mat A4 32x22cm
Κωδικός προϊόντος
TAM74056
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,260 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34,5 × 25 × 3 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Japan Ground Self Defense Force Light Armored Vehicle 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35368
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,473 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
WW I British Infantry Set 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35339
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,145 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 28 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Είδος | Φιγούρες |
| Κλίμακες | 1/35 |
U.S. Light Tank M5A1 Stuart – include 1 commander torso figure 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32606
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,282 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Panzerkampfwagen II Ausf. A/B/C (Sd.Kfz. 121) (French Campaign) 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32570
σε απόθεμα
20,00 €| Βάρος | 0,273 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Porsche 911 turbo ’88 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24279
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,341 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Fine Serrated Locking Tweezers (160 mm)
Κωδικός προϊόντος
ITA50821
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,058 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 25 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
FORD ESCORT RS1800 Mk.II 1/24
Κωδικός προϊόντος
ITA3655
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,396 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
VOLKSWAGEN GOLF GTi 1/24
Κωδικός προϊόντος
ITA3622
σε απόθεμα
33,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |












