Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Kawasaki Ninja H2R tamiya 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14131
SOLD OUT
43,00 €| Βάρος | 0,523 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
GUNDAM DEATHSCYTHE model kit HGAC 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK61654
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,341 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
FULL ARMOR UNICORN GUNDAM (DESTROY MODE/RED COLOR Ver.) model kit HGUC 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK60403
SOLD OUT
44,00 €| Βάρος | 0,904 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
RX-78-02 GUNDAM (GUNDAM THE ORIGIN Ver.) model kit HG 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK58929
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,432 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
Putty (Basic Type) TAMIYA (32g)
Κωδικός προϊόντος
TAM87053
SOLD OUT
4,50 €| Βάρος | 0,060 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
JAPAN AIR SELF DEFENSE FORCE F15J EAGLE tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61030
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,690 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
GRUMMAN F4F-4 WILDCAT tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61034
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,315 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
SUPERMARINE SPITFIRE MK.VB tamiya 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61033
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,310 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
BRISTOL BEAUFIGHTER MK.VI W/ 1 FIGURE tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61053
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,575 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Peugeot 206 WRC tamiya 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24221
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,487 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Castrol Toyota Tom’s Supra GT tamiya 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24163
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,465 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
Subaru Impreza WRC 2001 tamiya 1/24
Κωδικός προϊόντος
TAM24240
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,510 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
U.S. Navy DD445 Fletcher tamiya 1:350
Κωδικός προϊόντος
TAM78012
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,320 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 19,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/350 |
Mustang Mk. IVa italeri 1/48
Κωδικός προϊόντος
2745
SOLD OUT
33,00 €| Βάρος | 0,480 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 26,8 × 7 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
Rafale B Fighter hobbyboss 1/48
Κωδικός προϊόντος
80317
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 28 × 9 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Panzer Kpfw.38(t) Ausf.G hobbyboss 1:35
Κωδικός προϊόντος
80137
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,580 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/35 |
Supermarine Spitfire Mk.I tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
61119
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,550 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22,5 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Rafale C Fighter hobbyboss 1/48
Κωδικός προϊόντος
80318
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,800 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 28 × 9 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Flakpanzer IA w/Ammo. Trailer hobbyboss 1:35
Κωδικός προϊόντος
80147
SOLD OUT
33,00 €| Βάρος | 0,690 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,5 × 26,7 × 9 cm |
| Μάρκα | Hobbyboss |
| Κλίμακες | 1/35 |
Castrol Celica tamiya 1:24
Κωδικός προϊόντος
TAM24125
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,500 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/24 |
ORP Wicher Model Set mirage hobby 1:400
Κωδικός προϊόντος
840095
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,275 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/400 |
PZL P.11C Model Set mirage hobby 1:48
Κωδικός προϊόντος
848095
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,282 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/48 |
M/S Batory Model Set mirage hobby 1:500
Κωδικός προϊόντος
850091
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,334 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/500 |
ORP Grom WZ.38 Model Set 1:400
Κωδικός προϊόντος
840093
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,268 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/400 |
ORP BŁYSKAWICA Model Set mirage hobby 1:400
Κωδικός προϊόντος
840091
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,288 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/400 |
O.R.P Orzel Model Set mirage hobby 1:400
Κωδικός προϊόντος
840092
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,233 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/400 |
Lublin R.XIII Ter / Hydro Model Set 1:48
Κωδικός προϊόντος
848091
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,282 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/48 |
Apache Longbow Model Set mirage hobby 1:72
Κωδικός προϊόντος
872091
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,305 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/72 |
RWD-8 PWS Model Set mirage hobby 1:48
Κωδικός προϊόντος
848092
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,274 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/48 |
Lublin R.XII D Model Set mirage hobby 1:48
Κωδικός προϊόντος
848093
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,292 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/48 |
m/s PILSUDSKI Model Set mirage hobby 1:500
Κωδικός προϊόντος
850092
SOLD OUT
24,00 €| Βάρος | 0,335 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 24 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
Handley Page Jetstream airfix 1/72
Κωδικός προϊόντος
A03012V
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,148 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 16,2 × 5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
F-80C Shooting Star airfix 1/72
Κωδικός προϊόντος
A02043V
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,115 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 12,5 × 4,4 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
U.S.S. Saratoga CV-60 italeri 1:720
Κωδικός προϊόντος
ITA5520
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,455 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 16 × 6,6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/720 |
U.S.S. Kitty Hawk CV-63 italeri 1:720
Κωδικός προϊόντος
ITA5522
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,411 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 16 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/720 |
U.S.S. Nimitz CVN-68 italeri 1:720
Κωδικός προϊόντος
ITA0503
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,417 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 16 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/720 |












