Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
RF-4E Phantom II italeri 1:48
Κωδικός προϊόντος
ITA2818
SOLD OUT
37,00 €| Βάρος | 0,450 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 24 × 6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-16A Fighting Falcon italeri 1:48
Κωδικός προϊόντος
ITA2786
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34,5 × 24 × 6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-4 E/F Phantom II italeri 1:72
Κωδικός προϊόντος
ITA1448
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,274 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34,5 × 24 × 5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
F/A-22 Raptor italeri 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA0850
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,461 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 24 × 6 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
AH – 64D APACHE LONGBOW italeri 1:72
Κωδικός προϊόντος
ITA0080
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,133 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 16 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |












