Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “DRAGON BALL Figure-rise Standard – super saiyan SON GOKOU model kit” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
War Thunder: Italian Fighter Aircraft Tornado GR.1/IDS Gulf War 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA35107
σε απόθεμα
32,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
Dual action Air Paint Control Airbrush HS-X303
Κωδικός προϊόντος
HS-X303
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,325 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 11,5 × 6 cm |
| Μάρκα | Haosheng |
AK8245 DARK GREEN TUFTS 4MM
Κωδικός προϊόντος
AK8245
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,049 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 24 × 4 cm |
| Μάρκα | AK |
QUICKBUILD Apache
Κωδικός προϊόντος
AIRJ6004
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,195 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Airfix |
Starter Set – American Fighter Lockheed Martin F-35B Lightning II 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55010
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,317 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30,5 × 25,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Starter Set – British Fighter Aircraf Supermarine Spitfire MkVc 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR55001
σε απόθεμα
16,00 €| Βάρος | 0,198 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 22 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
vallejo – Airbrush Thinner
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Thinner |
vallejo game color – Glorious Gold 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.056
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
maisto assembly line – bugatti chiron 1/24
Κωδικός προϊόντος
48/39514
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,674 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 12 × 19 cm |
| Μάρκα | Maisto |
| Κλίμακες | 1/24 |
Warhammer 40000 – Adeptus Custodes: Custodian Wardens
Κωδικός προϊόντος
99120108077
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,214 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Adeptus Gustodes |
Warhammer 40000 – Imperial Knights: knight Armigers
Κωδικός προϊόντος
99120108080
σε απόθεμα
80,00 €| Βάρος | 0,405 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Imperial Knights |
Citadel Skulls
Κωδικός προϊόντος
99129999012
σε απόθεμα
27,50 €| Βάρος | 0,127 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13,5 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
warhammer White Dwarf 513 (English)
Κωδικός προϊόντος
60249999655
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,100 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 18 × 2 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | White Dwarf |
Megasize gundam zaku ii (verde) 1/48
Κωδικός προϊόντος
15771
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 2,399 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Hguc gundam rozen zulu 1/144
Κωδικός προϊόντος
15383
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,677 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam hi-nu 1/144
Κωδικός προϊόντος
24603
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,481 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hguc gundam amx-107 bawoo 1/144
Κωδικός προϊόντος
37793
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hgac gundam wing zero 1/144
Κωδικός προϊόντος
36612
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,358 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam reborns 1/144
Κωδικός προϊόντος
27181
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,409 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 16 Starscream
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71177
σε απόθεμα
20,00 €| Βάρος | 0,353 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 11 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
Warhammer 40000 – Tau Empire: Commander
Κωδικός προϊόντος
99120113079
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,188 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Tau Empire |
Warhammer Age of Sigmar – Seraphon: Aggradon Lancers
Κωδικός προϊόντος
99120208034
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,275 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Seraphon |
Warhammer Age of Sigmar: Introductory Set (English)
Κωδικός προϊόντος
60010299046
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 1,111 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 9 × 32,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Introductory set |
Warhammer 40000 – Kill Team: Starter Set (English)
Κωδικός προϊόντος
60010199071
σε απόθεμα
87,50 €| Βάρος | 2,914 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 31 × 9 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Starter Set |
Warhammer Age of Sigmar – Nighthaunt: Spirit Hosts
Κωδικός προϊόντος
99120207116
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,118 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13,5 × 6,5 × 17 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Nighthaunt |
Warhammer 40000 – Chaos space marines: chaos terminator squad
Κωδικός προϊόντος
99120102171
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,221 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Chaos Space Marines |
Transformers: Rise of the Beasts AMK Series Plastic Model Kit Optimus Primal 20cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKM7OL
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
Neon Genesis Evangelion AMK Series Plastic Model Kit Eva-00 20cm
Κωδικός προϊόντος
YOLO-YPAMKEVA00
σε απόθεμα
38,00 €| Βάρος | 0,595 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | YOLOPARK |
| Θέμα | Evangelion |
Hg exia repair gundam II 1/144
Κωδικός προϊόντος
27433
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,353 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – super saiyan SON GOKOU model kit
Κωδικός προϊόντος
50051
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,419 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Warhammer Age of Sigmar – Skaven Warpspark Weapon Battery
Κωδικός προϊόντος
99120206048
σε απόθεμα
41,00 €| Βάρος | 0,154 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Skaven |
vallejo game color – Scrofulous Brown 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.038
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Warhammer Age of Sigmar – Soulblight Gravelords Deadwalker Zombies
Κωδικός προϊόντος
99120207234
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,188 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Soulbight Gravelords |
Warhammer Age of Sigmar – Maggotkin of Nurgle Nurglings
Κωδικός προϊόντος
99129915060
σε απόθεμα
31,50 €| Βάρος | 0,119 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 7,5 × 17,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Maggotkin of Nurgle |
White Dwarf 510 (English)
Κωδικός προϊόντος
60249999652
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,440 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30,5 × 22 × 2 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | White Dwarf |
Megasize CHAR’S ZAKU II ms-06s gundam 1/48
Κωδικός προϊόντος
15781
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 1,767 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 59,5 × 40 × 15 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |












