Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “S.A.S. Land Rover “Pink Panther” 1/35” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Yu-Gi-Oh! Figure-Rise Standard amplified egyptian god – the winged dragon of ra model kit
Κωδικός προϊόντος
100040
σε απόθεμα
95,00 €| Βάρος | 1,192 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 14 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Yugioh |
Hgbf reversible gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
57361
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,460 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
DRAGON BALL Figure-rise Standard – Son Goku (New Spec Ver.) model kit
Κωδικός προϊόντος
MK63353
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,484 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
One Piece Grand Ship Collection – nine snake pirate ship model kit
Κωδικός προϊόντος
44827
σε απόθεμα
20,00 €| Βάρος | 0,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
Bandai spirits parts separator
Κωδικός προϊόντος
82251
σε απόθεμα
4,00 €| Βάρος | 0,010 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 6 × 2 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
N.A. F-51D Mustang Korean war 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61044
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,319 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
German Tank Panzerkampfwagen I Ausf.B (Sd.Kfz.101) 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35388
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,365 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
German 6×4 Truck Krupp Protze – 3 figures 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35317
σε απόθεμα
23,00 €| Βάρος | 0,440 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
S.A.S. Land Rover “Pink Panther” 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35076
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,325 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
U.S. M151A2 FORD MUTT – 1 figure 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35123
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,214 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 18 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Warhammer Age of Sigmar – Gutrippaz + Paints Set
Κωδικός προϊόντος
52170209002
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,302 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Paint Set |
| Φυλή | Orruk Warclans |
BC Hood & E Class Destroyer – “Battle of Denmark Strait” 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31806
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Light Cruiser Abukuma – Water Line Series 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31349
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,223 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 13 × 16 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Aircraft Carrying Cruiser Mogami 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31341
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,299 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Light Cruiser Kumano – Water Line Series 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31344
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,291 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Gundam – Action Base 5 Black
Κωδικός προϊόντος
MK58817
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,109 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 22 × 4 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
S.GL.EINHEITS PERSONEN KRAFTWAGEN GERMAN HORCH 4×4 TYPE 1a 1/35
Κωδικός προϊόντος
TAM35052
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,348 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/35 |
Warhammer 40000 – Tyranids Termagants
Κωδικός προϊόντος
99120106066
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,230 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Tyranids |
Gundam Accessories – Action Base 1 Clear
Κωδικός προϊόντος
MK57417
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,165 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23 × 19 × 4 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
Transformers Blokees Plastic Model Kit Classic Class 04 Optimus Primal Beast 8-13cm
Κωδικός προϊόντος
BLKE-71144
σε απόθεμα
16,00 €| Βάρος | 0,344 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9,5 × 27 cm |
| Μάρκα | Blokees |
F4U-1D Corsair with ‘Moto-Tug’ – 1 figure 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61085
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,429 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Rg Rx-78-2 Gundam 1/144 Ver.2.0
Κωδικός προϊόντος
MK67155
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,634 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HGUC GM SNIPER II gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK59249
σε απόθεμα
18,00 €| Βάρος | 0,379 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31,5 × 23 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Warhammer 40000 – Space Marines Devastator Squad
Κωδικός προϊόντος
99120101390
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,276 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
Warhammer Age of Sigmar – Gloomspite Gitz Squig Herd
Κωδικός προϊόντος
99120209096
σε απόθεμα
44,00 €| Βάρος | 0,166 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Gloomspite Gitz |
Warhammer Age of Sigmar – Stormcast Eternals Dracothian Guard
Κωδικός προϊόντος
99120218074
σε απόθεμα
62,50 €| Βάρος | 0,269 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 17 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Stormcast Eternals |
Warhammer Age of Sigmar – Gloomspite Gitz Stabbas
Κωδικός προϊόντος
99120209095
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,182 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Gloomspite Gitz |
Warhammer Age of Sigmar – Cities of Sigmar Freeguild Fusiliers
Κωδικός προϊόντος
99120202049
σε απόθεμα
47,50 €| Βάρος | 0,258 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Cities of Sigmar |
Warhammer Age of Sigmar – Slaves to Darkness Chaos Warriors
Κωδικός προϊόντος
99120201131
σε απόθεμα
51,25 €| Βάρος | 0,287 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Slaves to Darkness |
Warhammer Age of Sigmar – Slaves to Darkness Daemon Prince
Κωδικός προϊόντος
99120201130
σε απόθεμα
70,00 €| Βάρος | 0,401 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32,5 × 24,5 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Slaves to Darkness |
warhammer age of sigmar – spearhead seraphon
Κωδικός προϊόντος
99120208045
σε απόθεμα
115,00 €| Βάρος | 0,907 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Seraphon |
Vallejo Matt Varnish 18ml
Κωδικός προϊόντος
70.520
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Gorgon Brown 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.124
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo model color Light Violet 18ml
Κωδικός προϊόντος
70.750
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Skin Tone 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.099
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Bloody Red 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.010
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,037 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |












