Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “full mechanics gat-x252 forbidden gundam 1/100” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
full mechanics gat-x252 forbidden gundam 1/100
Κωδικός προϊόντος
91391
σε απόθεμα
80,00 €| Βάρος | 1,315 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Full Mechanics |
| Κλίμακες | 1/100 |
HG TYPOHEOUS GUNDAM CHIMERA 1/144
Κωδικός προϊόντος
93199
σε απόθεμα
109,00 €| Βάρος | 1,751 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 16 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
mg GN-003 KYRIOS gundam 1/100
Κωδικός προϊόντος
71112
σε απόθεμα
67,00 €| Βάρος | 1,103 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Master Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
Rg msn-06s sinanju gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
50488
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,796 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg MSN-04 SAZABI gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
24610
σε απόθεμα
37,00 €| Βάρος | 0,696 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
MG NARRATIVE GUNDAM C-PACKS Ver.Ka 1/100
Κωδικός προϊόντος
96663
σε απόθεμα
80,00 €| Βάρος | 1,396 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 13 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Master Grade |
| Κλίμακες | 1/100 |
gat-x370 Full Mechanics – Raider Gundam 1/100
Κωδικός προϊόντος
MK63349
σε απόθεμα
67,00 €| Βάρος | 1,212 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 33 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Full Mechanics |
| Κλίμακες | 1/100 |
Ninpulse Beam HGBC 1/144
Κωδικός προϊόντος
83734P
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,100 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
| Κλίμακες | 1/144 |
hg MEGASIZE Gundam – rx-78-2 1/48
Κωδικός προϊόντος
15792
σε απόθεμα
90,00 €| Βάρος | 1,937 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61 × 34 × 13,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/48 |
Warhammer Age of Sigmar – Skaventide
Κωδικός προϊόντος
60010299043
σε απόθεμα
210,00 €| Βάρος | 5,870 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45,5 × 31,5 × 14 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
Dragon Ball Figure Rise Standard – Vegeta (Special Version) Model Kit
Κωδικός προϊόντος
91386
σε απόθεμα
39,00 €| Βάρος | 0,451 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Vallejo Detail – Round Synthetic Brush No. 10/0 – no .4
σε απόθεμα
3,50 € – 4,50 €Price range: 3,50 € through 4,50 €| Βάρος | 0,013 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 5 × 2 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Size | 1, 10/0, 2, 2/0, 3, 3/0, 4, 4/0, 5/0 |
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
DRAGON BALL z Figure-rise Standard VEGETTO model kit 15cm
Κωδικός προϊόντος
82332P
σε απόθεμα
37,00 €| Βάρος | 0,533 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | Dragon Ball |
Bandai spirits Entry Nipper Blue
Κωδικός προϊόντος
MK64205
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,061 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 18 × 3 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
vallejo game color Toxic Yellow 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.109
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Scarlet Red 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.012
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
PROFESSIONAL FLUSH CUTTER
Κωδικός προϊόντος
ITA50828
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,102 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24,5 × 9 × 4 cm |
| Μάρκα | Italeri |
Ancient Greek Myths Series. Perseus 1:24
Κωδικός προϊόντος
MB24032
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,078 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 19,5 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Master Box |
| Κλίμακες | 1/24 |
Buffalo Hunter. Running Bear 1:24
Κωδικός προϊόντος
MB24048
σε απόθεμα
16,00 €| Βάρος | 0,078 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 19,5 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Master Box |
| Κλίμακες | 1/24 |
Beastorian (any one of the many beast like races) Champion 1:24
Κωδικός προϊόντος
MB24057
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,078 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 19,5 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Master Box |
| Κλίμακες | 1/24 |
Dimachaerus (master of two blades) Champion – Parselen AKA Helen Parsons 1:24
Κωδικός προϊόντος
MB24056
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,078 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 19,5 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Master Box |
| Κλίμακες | 1/24 |
Japanese Light Cruiser Nagara – Waterline Series 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31322
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,149 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 13 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
De Havilland Mosquito B Mk.IV / PR Mk.IV 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61066
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,592 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
FW190 D-9 Focke-Wulf 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61041
σε απόθεμα
19,00 €| Βάρος | 0,328 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Focke-Wulf Fw190 D-9 JV44 & Citroen 11CV Staff Car Set 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM25213
σε απόθεμα
34,00 €| Βάρος | 0,408 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Kawasaki Ninja H2 Carbon 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14136
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,582 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Kawasaki ZZR1400 1:12
Κωδικός προϊόντος
TAM14111
σε απόθεμα
38,00 €| Βάρος | 0,514 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
RG FREEDOM GUNDAM x10a 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK61614
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,546 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
SD GUNDAM EX-STANDARD GUNDAM AERIAL
Κωδικός προϊόντος
MK63031
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,166 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
vallejo game color elfic flesh 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.098
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color dead white 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.001
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
HG Gundam 00 Diver Arc 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65720
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,549 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
Gundam Marker Gm-16 metallic red
Κωδικός προϊόντος
13489
σε απόθεμα
4,50 €| Βάρος | 0,035 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Gsi Creos |
| Είδος | Markers |
BANDAI SPIRITS – ENTRY NIPPER WHITE
Κωδικός προϊόντος
MK64206
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,062 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 9 × 4 cm |
| Μάρκα | Bandai |
vallejo game color black 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.051
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,043 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
GUNDAM ACCESSORIES – ACTION BASE 1 BLACK
Κωδικός προϊόντος
MK58009
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,160 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 17 × 3 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |












