Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “FIAT 131 ABARTH San Remo Winner 1977 1:24” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
hg SHIN BURNING GUNDAM 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK65712
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,483 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | High Grade |
Polishing Compound TAMIYA – Fine 22ml
Κωδικός προϊόντος
TAM87069
σε απόθεμα
4,00 €| Βάρος | 0,044 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
Warhammer 40000 – Astra Militarum: Cadian Shock Troops
Κωδικός προϊόντος
99120105101
σε απόθεμα
42,00 €| Βάρος | 0,202 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Astra Militarum |
Warhammer 40000 – Drukhari: Kabalite Warriors
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,158 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Drukhari |
Warhammer 40000 – Astra Militarum: Leman Russ Battle Tank
Κωδικός προϊόντος
99120105111
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,627 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 10 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Astra Militarum |
Warhammer 40000 – Space Marines: PRIMARIS INTERCESSORS
Κωδικός προϊόντος
99120101309
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,336 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 8 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
vallejo game color metallic Bright Bronze 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.057
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color special fx Rust 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.609
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Special FX |
vallejo game color Stonewall Grey 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.049
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Leather Brown 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.040
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
vallejo game color Fluo – fluorescent Yellow 18ml
Κωδικός προϊόντος
72.103
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,041 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 4 × 4 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Fluo |
GUNDAM ACCESSORIES – ACTION BASE 4 (CLEAR)
Κωδικός προϊόντος
MK58814
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,172 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 22 × 3 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
rg Zeta Gundam 1:144
Κωδικός προϊόντος
MK61599
σε απόθεμα
40,00 €| Βάρος | 0,621 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 11 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Κλίμακες | 1/144 |
| Είδος | Real Grade |
British Battleship Prince of Wales – Battle of Malaya 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31615
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,344 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Japanese Light Cruiser Yahagi – Waterline Series 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31315
σε απόθεμα
16,00 €| Βάρος | 0,257 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 13 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
Heinkel He219 A-7 Uhu – 1 figure 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61057
σε απόθεμα
37,00 €| Βάρος | 0,666 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 9 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Mitsubishi J2M3 Interceptor Raiden Jack 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61018
σε απόθεμα
12,00 €| Βάρος | 0,261 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
VALLEJO GAME COLOR SPECIAL FX – FRESH BLOOD 18ml
Κωδικός προϊόντος
72601
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,039 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
| Είδος | Special FX |
Gundam Accessories – Action Base (White)
Κωδικός προϊόντος
MK59256
σε απόθεμα
8,00 €| Βάρος | 0,160 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 17 × 3 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Αξεσουάρ |
SD SANGOKU SOKETSUDEN ZHANG HE ALTRON GUNDAM
Κωδικός προϊόντος
MK57820
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,232 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
FIAT 131 ABARTH San Remo Winner 1977 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3621
σε απόθεμα
37,00 €| Βάρος | 0,434 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
AUDI QUATTRO RALLY 1:24
Κωδικός προϊόντος
ITA3642
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,377 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
BMW 320 Group 5 1/24
Κωδικός προϊόντος
ITA3626
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,445 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/24 |
UEf-sWG Rocket Launcher 40/28 cm Wk Spr model set 1:35
Κωδικός προϊόντος
MI/835097
σε απόθεμα
24,00 €| Βάρος | 0,390 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/35 |
STUKA zu FUSS launcher UE-sWG 40/32cm Wk Fl model set 1:35
Κωδικός προϊόντος
MI/835098
σε απόθεμα
24,00 €| Βάρος | 0,394 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/35 |
7TP Polish 2-turret light tank model set 1:35
Κωδικός προϊόντος
MI/835094
σε απόθεμα
24,00 €| Βάρος | 0,442 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 25 × 7 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/35 |
TKS-B Polish tankette Model Set mirage hobby 1:35
Κωδικός προϊόντος
MI/835093
σε απόθεμα
24,00 €| Βάρος | 0,334 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/35 |
Citadel Base – Mournfang Brown 12ml
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Layer – Kislev Flesh 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921186495
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Corax White 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921188253
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Macragge Blue 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921185986
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Abaddon Black 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921187720
σε απόθεμα
3,60 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Mephiston Red 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921185931
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,035 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Waaagh! Flesh 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921186853
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Leadbelcher 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921187751
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |
Citadel Base – Averland Sunset 12ml
Κωδικός προϊόντος
5011921185917
σε απόθεμα
3,50 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Citadel |












