Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “Warhammer 40000 – Necrons: Lokhust Heavy Destroyer” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Warhammer 40000 – Adeptus Mechanicus: Ironstrider
Κωδικός προϊόντος
99120116034
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,192 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Adeptus Mechanicus |
Warhammer 40000 – Necrons: Lokhust Heavy Destroyer
Κωδικός προϊόντος
99120110044
σε απόθεμα
32,50 €| Βάρος | 0,125 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Necrons |
Warhammer 40000 – Adepta Sororitas: Retributor Squad
Κωδικός προϊόντος
99120108062
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,181 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Adepta Sororitas |
Warhammer 40000 – Adepta Sororitas: Celestian Sacresants
Κωδικός προϊόντος
99120108045
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,161 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Adepta Sororitas |
Warhammer 40000 – Tau Empire: Pathfinder Team
Κωδικός προϊόντος
99120113080
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,205 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Tau Empire |
Warhammer 40000 – Tau Empire: XV88 Broadside Battlesuit
Κωδικός προϊόντος
99120113082
σε απόθεμα
51,50 €| Βάρος | 0,218 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Tau Empire |
Warhammer 40000 – Space Marines: Bladeguard Veterans
Κωδικός προϊόντος
99120101284
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,181 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
Warhammer 40000 – Space Marines: Primaris Eliminators
Κωδικός προϊόντος
99120101323
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,177 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
Warhammer 40000 – Tyranids: Hive Tyrant
Κωδικός προϊόντος
99120106060
σε απόθεμα
51,50 €| Βάρος | 0,434 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Tyranids |
Warhammer 40000 – Space Marines: Primaris Repulsor Executioner
Κωδικός προϊόντος
99120101322
σε απόθεμα
87,50 €| Βάρος | 0,672 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
THE ARMY PAINTER – MARKERLIGHT LASER POINTER
Κωδικός προϊόντος
TL5045
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,035 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 10 × 3 cm |
| Μάρκα | The Army Painter |
THE ARMY PAINTER – QUICKSHADE STRONG TONE 250ml
Κωδικός προϊόντος
QS1002
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,375 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 9 × 9 cm |
| Μάρκα | The Army Painter |
| Είδος | Washes |
ONE PIECE GRAND SHIP COLLECTION DRAGON’S SHIP model kit
Κωδικός προϊόντος
MK57424
σε απόθεμα
22,00 €| Βάρος | 0,381 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Θέμα | One Piece |
GUNDAM – SDW HEROES EDWARD SECOND V
Κωδικός προϊόντος
MK61656
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,242 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 17 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
GUNDAM – SDW HEROES SERGEANT VERDE BUSTER GUNDAM
Κωδικός προϊόντος
MK61550
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,217 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 17 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
GUNDAM – SDW HEROES WUKONG IMPULSE GUNDAM
Κωδικός προϊόντος
MK61548
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,249 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 17 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
GUNDAM – SD GUNDAM EX-STANDARD 008 OO GUNDAM
Κωδικός προϊόντος
MK57995
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,152 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
GUNDAM – SD SANGOKU SOKETSUDEN ZHANG LIAO SAZABI model kit
Κωδικός προϊόντος
MK58186
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,242 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 17 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | SD |
Dual action Airbrush Haosheng 83
Κωδικός προϊόντος
HS-83
σε απόθεμα
47,00 €| Βάρος | 0,485 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22,5 × 13,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Haosheng |
Ancient Greek Myths Series master box – Medusa 1:24
Κωδικός προϊόντος
MB24025
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,065 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 19,5 × 5,5 cm |
| Μάρκα | Master Box |
| Κλίμακες | 1/24 |
Warhammer 40000 – Adeptus Custodes Custodian Guard Squad
Κωδικός προϊόντος
99120108073
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,208 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Adeptus Custodes |
Warhammer 40000 – World Eaters Jakhals
Κωδικός προϊόντος
99120102156
σε απόθεμα
42,50 €| Βάρος | 0,207 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | World Eaters |
Warhammer 40000 – World Eaters Khorne Berzerkers
Κωδικός προϊόντος
99120102153
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,285 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | World Eaters |
Warhammer Age of Sigmar – Orruk Warclans Orruk Ardboys
Κωδικός προϊόντος
99120209110
σε απόθεμα
50,00 €| Βάρος | 0,269 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 7 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Orruk Warclans |
Warhammer Age of Sigmar – Orruk Warclans Weirdbrute Wrekkaz
Κωδικός προϊόντος
99120209114
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 0,169 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Orruk Warclans |
Warhammer 40000 – Chaos Space Marines Fabius Bile
Κωδικός προϊόντος
99120102176
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,070 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 13 × 5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Chaos Space Marines |
Warhammer Age of Sigmar – Soulbight Gravelords Vampire Lord
Κωδικός προϊόντος
99070207014
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,030 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 12 × 4 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Soulbight Gravelords |
U.S. Navy Aircraft Carrier CV-3 Saratoga 1944-1945 tamiya 1/700
Κωδικός προϊόντος
TAM31713
σε απόθεμα
45,00 €| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 17 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
USS Enterprise Aircraft Carrier tamiya 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM77514
σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,528 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 41 × 15 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
U.S. Navy Destroyer Hammann (DD-412) tamiya 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31911
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,080 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 11,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
US Navy Battleship BB-61 Iowa tamiya 1:700
Κωδικός προϊόντος
TAM31616
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,488 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 17 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/700 |
GSX1100S Katana Custom Tuned tamiya 1/12
Κωδικός προϊόντος
TAM14065
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,391 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Warhammer 40000 – Introductory Set
Κωδικός προϊόντος
60010199059
σε απόθεμα
55,00 €| Βάρος | 0,1082 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 24,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Είδος | Introductory set |
Warhammer Age of Sigmar – Stormcast Eternals Vindictors + Paint Set
Κωδικός προϊόντος
52170218002
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,302 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Stormcast Eternals |
| Είδος | Paint Set |
Warhammer 40000 – Space Marines Primaris Redemptor Dreadnought
Κωδικός προϊόντος
99120101310
σε απόθεμα
64,00 €| Βάρος | 0,298 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 17 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Games Workshop |
| Φυλή | Space Marines |
Yamaha YZR-M1’04 No.7/No.33 tamiya 1/12
Κωδικός προϊόντος
TAM14100
σε απόθεμα
33,00 €| Βάρος | 0,505 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |












