Μάρκα
AirfixAirfix 30
AKAK 4
BandaiBandai 189
BlokeesBlokees 14
CitadelCitadel 23
EduardEduard 2
ExcelExcel 2
FujimiFujimi 1
Games WorkshopGames Workshop 74
Good Smile CompanyGood Smile Company 2
Gsi CreosGsi Creos 3
HaoshengHaosheng 2
HobbybossHobbyboss 9
ItaleriItaleri 35
MaistoMaisto 7
Master BoxMaster Box 5
Mirrage HobbyMirrage Hobby 23
Mr. HobbyMr. Hobby 1
NochNoch 1
RevellRevell 20
TamiyaTamiya 177
The Army PainterThe Army Painter 7
TrumpeterTrumpeter 4
VallejoVallejo 72
YOLOPARKYOLOPARK 14
Θέμα
- Dragon Ball 14
- Evangelion 7
- Gundam 1
- Naruto 1
- One Piece 9
- Yugioh 3
Είδος
Κλίμακες
Φυλή
- Adepta Sororitas 3
- Adeptus Custodes 2
- Adeptus Gustodes 1
- Adeptus Mechanicus 2
- Astra Militarum 2
- Chaos Space Marines 5
- Cities of Sigmar 1
- Death Guard 1
- Drukhari 2
- Gloomspite Gitz 2
- Imperial Knights 1
- Maggotkin of Nurgle 1
- Necrons 2
- Nighthaunt 1
- Orks 2
- Orruk Warclans 3
- Seraphon 2
- Skaven 1
- Slaves to Darkness 3
- Soulbight Gravelords 2
- Space Marines 10
- Stormcast Eternals 2
- Tau Empire 4
- Thousand Sons 1
- Tyranids 2
- World Eaters 2
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “Renault Ue Model Set mirage hobby 1/35” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ducati 1199 Panigale S Tricolore tamiya 1/12
Κωδικός προϊόντος
TAM14132
σε απόθεμα
43,00 €| Βάρος | 0,505 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/12 |
Excel K1 Round aluminium knife
Κωδικός προϊόντος
EX16001
σε απόθεμα
6,00 €| Βάρος | 0,034 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25 × 9 × 3 cm |
BANDAI SPIRITS – ENTRY NIPPER RED
Κωδικός προϊόντος
MK64207
σε απόθεμα
9,00 €| Βάρος | 0,064 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 9 × 4 cm |
| Μάρκα | Bandai |
vallejo mecha color titan blue (17ml)
Κωδικός προϊόντος
69.013
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,034 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Vallejo |
Contacta PROFESSIONAL glue revell (25ml)
Κωδικός προϊόντος
39604
σε απόθεμα
6,00 €| Βάρος | 0,046 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | Revell |
THE ARMY PAINTER – QUICKSHADE DARK TONE 250ml
Κωδικός προϊόντος
QS1003
σε απόθεμα
25,00 €| Βάρος | 0,360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα | The Army Painter |
| Είδος | Washes |
THE ARMY PAINTER – WARPAINTS: QUICKSHADE WASH MIXING MEDIUM (18ml)
Κωδικός προϊόντος
WP1474
σε απόθεμα
3,00 €| Βάρος | 0,034 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Μάρκα | The Army Painter |
Extra-Thin Cement glue (40ml)
Κωδικός προϊόντος
ΤΑΜ87038
σε απόθεμα
5,00 €| Βάρος | 0,135 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 12 × 10 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
ROYAL NAVY SEA HARRIER FRS.1 tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61026
σε απόθεμα
14,00 €| Βάρος | 0,455 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 22 × 7 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Ger. Focke Wulf Fw190 A-8/A-8R2 tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61095
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,355 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 23,5 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Nakajima Ki-84-Ia Hayate (Frank) tamiya 1:48
Κωδικός προϊόντος
TAM61013
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Tirpitz German Battleship tamiya 1/350
Κωδικός προϊόντος
TAM78015
σε απόθεμα
58,00 €| Βάρος | 1,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 76,7 × 24,6 × 6,6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/350 |
Renault Ue Model Set mirage hobby 1/35
Κωδικός προϊόντος
835095
σε απόθεμα
24,00 €| Βάρος | 0,267 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 35 × 23,6 × 5 cm |
| Μάρκα | Mirrage Hobby |
| Κλίμακες | 1/35 |
Rg Tallgeese Ew gundam 1/144
Κωδικός προϊόντος
60050
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,564 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33,5 × 21 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
HG GUNDAM – KIMARIS VIDAR 1/144
Κωδικός προϊόντος
54208
SOLD OUT
19,00 €| Βάρος | 0,383 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Rg gundam wing zero 1/144
Κωδικός προϊόντος
MK69215
SOLD OUT
49,00 €| Βάρος | 0,785 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 22 × 12 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | Real Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Russian Destroyer Tashkent 1940 1/700
Κωδικός προϊόντος
TRU06746
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,162 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 26 × 12 × 6 cm |
| Μάρκα | Trumpeter |
| Κλίμακες | 1/700 |
F-16C Fighting Falcon 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2825
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,494 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 26 × 8 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
Chinook HC.2/CH-47F 1/48
Κωδικός προϊόντος
ITA2779
SOLD OUT
50,00 €| Βάρος | 0,959 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45,5 × 32 × 10 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/48 |
British Fighter Supermarine Spitfire and American Fighter Lockheed Martin F-35B Lightning II – Then and Now 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR50190
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,520 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38,5 × 20,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
German Heavy Tank Tiger I vs British Medium Tank Sherman Firefly – Classic Confli 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR50186
SOLD OUT
23,00 €| Βάρος | 0,539 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38,5 × 20,5 × 9 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance Moderoid Plastic Model Kit Evangelion Mark.06 16cm
Κωδικός προϊόντος
GSC20715
SOLD OUT
40,00 €| Βάρος | 0,535 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 21 × 32 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Good Smile Company |
| Θέμα | Evangelion |
Hg gundam sandrock custom 1/144
Κωδικός προϊόντος
105112
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,357 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 11 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg police zaku GQuuuuuuX 1/144
Κωδικός προϊόντος
105097
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,391 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 11 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam heavyarms custom 1/144
Κωδικός προϊόντος
105113
SOLD OUT
22,00 €| Βάρος | 0,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam gquuuuuux 1/144
Κωδικός προϊόντος
103819
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,379 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 9 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
Hg gundam – deathscythe hell 1/144
Κωδικός προϊόντος
105114
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,447 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32 × 21 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Bandai |
| Είδος | High Grade |
| Κλίμακες | 1/144 |
WWII German Infantry On Manuevers – 15 figures 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM32530
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,201 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 28 × 6 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
Japanese Navy Destroyer Kagero 1/350
Κωδικός προϊόντος
TAM78032
SOLD OUT
55,00 €| Βάρος | 0,492 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 46 × 16,5 × 8 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/350 |
Japanese aircraft Aichi M6A1 Seiran 1/72
Κωδικός προϊόντος
TAM60737
SOLD OUT
12,00 €| Βάρος | 0,294 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 21 × 7,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/72 |
Douglas Skyraider AD-6 (A-1H) – 1 figure 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61058
SOLD OUT
28,00 €| Βάρος | 0,577 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37,5 × 22 × 8,5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
British Light Cruiser HMS Belfast 1/600
Κωδικός προϊόντος
AIR04212V
SOLD OUT
25,00 €| Βάρος | 0,338 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 47,5 × 13,5 × 6,5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/600 |
German Monoplane Fighter Aircraft Fokker E.II Eindecker 1/72
Κωδικός προϊόντος
AIR01086
SOLD OUT
11,00 €| Βάρος | 0,130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 25,5 × 14,5 × 5 cm |
| Μάρκα | Airfix |
| Κλίμακες | 1/72 |
V-1 FIESELER Fi103 1/48
Κωδικός προϊόντος
TAM61052
SOLD OUT
10,00 €| Βάρος | 0,119 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 28 × 18 × 5 cm |
| Μάρκα | Tamiya |
| Κλίμακες | 1/48 |
F-22 Raptor – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72011
SOLD OUT
29,00 €| Βάρος | 0,594 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 36,5 × 8 × 34 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |
Sd. Kfz. 182 King Tiger – Complete Set For Modeling – Starter kit 1/72
Κωδικός προϊόντος
ITA72005
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,405 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 31 × 6,5 × 28,5 cm |
| Μάρκα | Italeri |
| Κλίμακες | 1/72 |












