Αρχική » Φιγούρες Δράσης » Anime » Pokemon
Βλέπετε 1–36 από 58 αποτελέσματαSorted by latest
Μάρκα
Νεότερα Προϊόντα
Το προϊόν “Pokemon 25th anniversary Select Action Figure Flygon 15cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Pokemon Battle Feature Figure – Skeledirge
Κωδικός προϊόντος
PKW4081
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,735 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32,5 × 30 × 16 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Feature Figure – Gyarados
Κωδικός προϊόντος
PKW3371
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,660 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32,5 × 30 × 16 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon battle figure pack – Cinderace & pikachu
Κωδικός προϊόντος
PKW2904
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,192 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18,5 × 9 × 20,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure Set 3-Pack Pikachu #8 Perrserker Hawlucha 5cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3601
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,152 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 9 × 20,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure Set 3-Pack Honedge Bulbasaur #4 Frogadier 5cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3599
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,165 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 9 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure Set 3-Pack Magby Squirtle # Alolan Marowak 5cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3600
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,141 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 9 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon select Evolution Multi-Pack – Squirtle Wartortle Blastoise
Κωδικός προϊόντος
PKW2773
σε απόθεμα
35,00 €| Βάρος | 0,435 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 9 × 20 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Select – Toxtricity Action Figure 17cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3199
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,552 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 15 × 23,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon select Evolution multi-Pack Growlithe, Arcanine
Κωδικός προϊόντος
PKW2804
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,354 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 8,5 × 21 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon select Evolution multi-Pack Cubone, Marowak
Κωδικός προϊόντος
PKW2774
σε απόθεμα
27,00 €| Βάρος | 0,179 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 8,5 × 20,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon 3 Figure Battle set Eevee, Murkrow, Wartortle
Κωδικός προϊόντος
PKW3895
σε απόθεμα
15,00 €| Βάρος | 0,156 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 8,5 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
pokemon battle figure greninja 8cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3417
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,101 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8,5 × 22 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Feature Figure Tyrantrum 28cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3422
σε απόθεμα
28,00 €| Βάρος | 0,700 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 32,5 × 16,5 × 30 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure Poliwhirl 5cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3584
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,149 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13,5 × 8,5 × 20 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure Zangoose 5cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3568
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,143 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13,5 × 8,5 × 20 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Feature Figure Bisharp 7cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3421
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,107 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8,5 × 22 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Feature Figure Heracross 7cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3420
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,141 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8,5 × 22 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Feature Figure Blaziken 10cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3368
σε απόθεμα
13,00 €| Βάρος | 0,127 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 16 × 9 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon 25th anniversary Select Action Figure Flygon 15cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3200
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,531 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,5 × 20 × 15 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure Pack Mini Figure Pack Glaceon 5 cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3362
σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,092 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 13 × 8 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
| Είδος |
Pokemon Select Action Figure Mewtwo 15cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW2417
σε απόθεμα
30,00 €| Βάρος | 0,591 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 20 × 15 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon battle figure pack torchic & greninja
Κωδικός προϊόντος
PKW2905
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,195 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18,5 × 9 × 20,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Figure 3-Pack Eevee Sirfetch’d & Charizard
Κωδικός προϊόντος
PKW2980
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,400 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 27 × 9 × 24 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Epic Action Figure Greninja 15cm
Κωδικός προϊόντος
PKW2409
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,513 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 15 × 17,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure Set 3-Pack Charmander #4 Galarian Darumaka Psyduck 5cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3598
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,204 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 9 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon select Evolution Multi-Pack – Scyther & Scizor
Κωδικός προϊόντος
PKW3214
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,286 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 9 × 20 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon select Evolution Multi-Pack – Eevee Flareon Jolteon & Vaporeon Evolution
Κωδικός προϊόντος
PKW2837
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,397 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 24 × 9 × 20 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Select Action Figure Ceruledge 15cm
Κωδικός προϊόντος
JAZPKW3203
SOLD OUT
35,00 €| Βάρος | 0,490 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 15 × 24 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon select – entei action figure 15cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3201
SOLD OUT
30,00 €| Βάρος | 0,885 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 15 × 23,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Feature Figure Mewtwo 11cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3370
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,150 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8,5 × 22 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon 3 Figure Battle Pack set Caterpie, Rockruff, Electabuzz
Κωδικός προϊόντος
PKW3892
SOLD OUT
15,00 €| Βάρος | 0,161 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17,5 × 8,5 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon evolution multi-pack select riolu & lucario
Κωδικός προϊόντος
PKW2776
SOLD OUT
27,00 €| Βάρος | 0,162 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 8,5 × 10,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure 2 Pack mew 4cm & mewtwo 10cm
Κωδικός προϊόντος
PKW2941
SOLD OUT
20,00 €| Βάρος | 0,241 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18,5 × 9 × 20 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon battle figure Infernape 11cm
Κωδικός προϊόντος
PKW2670
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8,5 × 22 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
pokemon battle figure – pidgeot 10cm
Κωδικός προϊόντος
PKW3365
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,126 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8,5 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |
Pokemon Battle Figure – Magmortar 10cm
Κωδικός προϊόντος
PKW0169
SOLD OUT
13,00 €| Βάρος | 0,197 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8,5 × 22,5 cm |
| Μάρκα | Jazwares |













